"Miłosne potyczki" odcinek 74. Zmysłowy taniec Hayat i Murata na przyjęciu zaręczynowym Ipek i Kerema [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kerem i Ipek przygotowali swoje przyjęcie zaręczynowe. W 74. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat poprosi Hayat do tańca. To będzie wyjątkowe widowisko. Sprawdź, co wydarzy się w 74. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 74. w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Murat (Burak Deniz) robi wszystko, aby zmienić nastawienie Hayat (Hande Erçel). Ma nadzieję, że uratuje swoje małżeństwo. Ona jest jednak uparta. Kerem (Süleyman Felek) miał obawę przed tym, że musi zatańczyć na swoim przyjęciu zaręczynowym. Doruk (Oguzhan Karbi) wpadł na pomysł, jak go ośmielić.

Murat porażony prądem?! Zrobi wszystko, aby Hayat wróciła!Zobacz więcej

W 74. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hazal daje Leyli do zrozumienia, że nie wierzy w jej kłopoty z pamięcią. Azime (Nazan Diper) przyjmuje w końcu oświadczyny Hasmeta (Metin Akpınar), ale stawia jeden warunek. Murat, mimo starań, wciąż słyszy od Hayat, że między nimi wszystko skończone. Derya (Betül Çobanoğlu) próbuje nastawić rodzinę przeciwko Leyli, ale nikt jej nie wierzy.

Kerem na swoim przyjęciu zaręczynowym ma atak paniki i zamyka się w łazience. Ipek (Merve Çagiran) próbuje przekonać go, żeby wyszedł. Murat prosi do tańca Hayat. Każdy z gości nie może oderwać od nich oczu.

Nie będzie "Elif", "Miłosnych potyczek", "Wiecznej miłości" i "Więźnia miłości" w TV!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×