"Miłosne potyczki" odcinek 77. Emre szykuje pułapkę na Hayat! Żona Murata da się podejść? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sarte w niebezpieczeństwie! Hayat wpadnie w pułapkę zastawioną przez Emre? W 77. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat będzie musiała mieć się na baczności! Sprawdź, co wydarzy się w 77. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 77. w czwartek, 9.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

W Sarte pojawili się dłużnicy nasłani przez Emine. Okazało się, że główny księgowy nie zapłacił rachunków i zniknął. Murat (Burak Deniz) był zmuszony do ratowania sytuacji. Z kolei w domu Leyla (Nurseli Tırışkan) zażądała od Azime (Nazan Diper) pierścionka Deryi (Betül Çobanoglu).

Tancerze i muzycy pod domem Murata! Leyla kłóci się z Deryą!Zobacz więcej

W 77. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Azime namawia Deryę do oddania pierścionka, ale kobieta odmawia. Azime musi coś zrobić, bo Leyla grozi, że wyda jej tajemnicę. Emre szykuje pułapkę na Hayat i jednocześnie chce się w ten sposób zemścić na Muracie. Docenia talent Hayat (Hande Erçel) i proponuje jej współpracę.

Hasmet (Metin Akpınar) chce, żeby Kerem (Süleyman Felek) załatwił mu kilkudniowe wakacje z Azime. Daje mu pieniądze i każe szukać ciekawej wycieczki. Hayat domyśla się, co knuje Emre i prosi Murata, żeby zrezygnował z zimowej kolekcji.

Oguzhan Karbi, czyli serialowy Doruk już tak nie wygląda! Zobacz, jak się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×