"Miłosne potyczki" odcinek 78. Murat dowiaduje się, że ma brata! Emre skłóci go z Hayat? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emre pojawił się w życiu Hayat i Murata i ciągle miesza! W 78. odcinku serialu "Miłosne potyczki" znowu będzie próbował skłócić ze sobą małżonków. Sprawdź, co wydarzy się w 78. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 78. w piątek, 10.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Emre pojawił się w Sarte i przyszykował pułapkę na Hayat (Hande Erçel). Jednocześnie chciał się w ten sposób zemścić na Muracie (Burak Deniz). Docenił talent Hayat i zaproponował jej współpracę.

Emre szykuje pułapkę na Hayat! Żona Murata da się podejść? Zobacz więcej

W 78. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emre przesyła Muratowi swoje zdjęcia z Hayat. Chce go skłócić z żoną. Hasmet (Metin Akpınar) przypadkiem słyszy, co na jego temat mówi Azime (Nazan Diper) i załamuje się. Postanawia wyjechać. Pakuje się i wychodzi z domu, czym zaskakuje Emine. Nikt nie wie, dokąd jedzie ani co zamierza. Emine prosi Hayat o pomoc w poszukiwaniach dziadka.

Hayat czeka na męża, mając nadzieję na spędzenie upojnego wieczoru. Wszystko kończy się jednak inaczej niż to zaplanował. Hazal wyznaje Muratowi, że Leyla (Nurseli Tırışkan) ma jeszcze jednego syna, który jest jego bratem. Murat postanawia to sprawdzić. Derya (Betül Çobanoglu) przekonuje Hayat, że powinna być zazdrosna o Hazal.

Oguzhan Karbi, czyli serialowy Doruk już tak nie wygląda! Zobacz, jak się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×