"Miłosne potyczki" odcinek 81. Ostra kłótnia Hayat i Murata o Emre! W chacie wybucha pożar! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat i Murat pojechali po chorego dziadka Hasmeta do górskiej chaty. W 81. odcinku serialu "Miłosne potyczki" między małżonkami znowu dojdzie do ostrej sprzeczki! Sprawdź, co wydarzy się w 81. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 81. w środę, 15.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hasmet (Metin Akpınar) zadzwonił do Azime (Nazan Diper), dzięki czemu rodzina dowiedział się, że leży chory i samotny w górskiej chacie. Hayat (Hande Erçel) i Murat (Burak Deniz) pojechali po niego, a Hayat wyznała mężowi, że chce odejść z Sarte i pracować z Emre.

Hayat informuje Murata, że chce odejść z Sarte i pracować z Emre! Zobacz więcej

W 81. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Halit zabiera dziadka Hasmeta do szpitala. Emre przyznaje się Tuval (Demet Gül), że jest zakochany w Hayat i zamierza o nią walczyć. Murat postanawia spędzić noc z żoną w chacie na odludziu.

Przejęta Azime odwiedza chorego Hasmeta. Podczas rozmowy Hayat i Murata kolejny telefon Emre burzy ich spokój. Mężczyzna pisze, że jest zakochany w Hayat. Dochodzi do awantury. Hayat zapewnia męża, że o niczym nie wiedziała, ale on nie wierzy. Mówi Hayat, że to koniec ich małżeństwa i popycha ją tak, że dziewczyna rozcina sobie rękę. Wściekły Murat wychodzi i zostawia Hayat samą. Dzwoni do Emre, ale ten nie odbiera. Hayat upada na podłogę, a w chacie wybucha pożar.

Oguzhan Karbi, czyli serialowy Doruk już tak nie wygląda! Zobacz, jak się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×