"Miłosne potyczki" odcinek 82. Murat czuwa przy Hayat w szpitalu. Hasmet znowu znika! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat i Murat mieli spędzić uroczą noc w górskiej chacie. Niestety pokłócili się, a w chacie wybuch pożar. W 82. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat trafia do szpitala. Sprawdź, co wydarzy się w 82. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 82. w czwartek, 16.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) i Murat (Burak Deniz) pokłócili się po tym, jak Hayat oznajmiła mężowi, że chce odejść z Sarte i pracować z Emre. Wtedy Emre napisał jej wiadomość, w której wyznał jej miłość. Murat wpadł w szał, zostawił Hayat samą, a w chacie wybuchł pożar.

Ostra kłótnia Hayat i Murata o Emre! W chacie wybucha pożar! Zobacz więcej

W 82. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat wraca i wyciąga Hayat z płonącego domku. Nieprzytomna trafia do szpitala. Załamany Murat spędza noc przy jej łóżku. Hayat budzi się i cieszy się widząc Murata u swego boku. Małżonkowie wyjaśniają sobie wszystko.

W Sarte zjawia się pijany Emre. Ochrona firmy prosi Tuval (Demet Gül) o interwencję. Emine znajduje na balkonie podejrzane ślady błota. Kerem (Süleyman Felek) wyrzuca Emre z firmy. Murat dostaje niepokojący telefon od sekretarki i musi szybko jechać do firmy. Dziadek Hasmet (Metin Akpınar) zostawia list i znika.

Oguzhan Karbi, czyli serialowy Doruk już tak nie wygląda! Zobacz, jak się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×