"Miłosne potyczki" odcinek 83. Bójka Murata z Emre! Tuval chce odejść z pracy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat wyjaśnił sobie wszystko z Hayat, ale wciąż jest zazdrosny o Emre. W 83. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dojdzie do bójki między mężczyznami. Sprawdź, co wydarzy się w 83. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 83. w piątek, 17.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) trafiła do szpitala po kłótni z Muratem (Burak Deniz) i wybuchu pożaru w domku, w którym zostawił ją ukochany. Oboje wszystko sobie wyjaśnili. Tymczasem, dziadek Hasmet (Metin Akpınar) zostawił list i zniknął.

Murat czuwa przy Hayat w szpitalu. Hasmet znowu znika! Zobacz więcej

W 83. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emine i Fadik znajdują w domu porozrzucane kwiaty i tajemniczą wiadomość. W obawie przed prześladowcą wzywają policję. Murat jedzie do restauracji spotkać się z Emre, który prowokuje bójkę. Razem z Dorukiem (Oguzhan Karbi) i Keremem (Süleyman Felek) trafia do aresztu.

Emre nie chce wycofać oskarżenia przeciwko Muratowi i wciąż namawia Hayat, żeby dla niego pracowała. Leyla (Nurseli Tırışkan) sugeruje, że Hazal jest zainteresowana Muratem i chce go zdobyć. Derya (Betül Çobanoglu) dostaje niepokojącą wiadomość od męża. Tuval (Demet Gül) postanawia złożyć wymówienie i odejść z firmy.

Oguzhan Karbi, czyli serialowy Doruk już tak nie wygląda! Zobacz, jak się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×