"Miłosne potyczki" odcinek 84. Hayat i Murat planują podróż poślubną. Derya i Leyla zaczynają się bić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czy Hayat i Murat w końcu będą szczęśliwi? W 84. odcinku serialu "Miłosne potyczki" para będzie planować spóźnioną podróż poślubną. Na drodze pojawią się jednak nowe przeszkody. Sprawdź, co wydarzy się w 84. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 84. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) doszła do siebie, a Muratem (Burak Deniz), Doruk (Oguzhan Karbi) i Kerem (Süleyman Felek) wyszli z więzienia po tym, jak wdali się w bójkę z Emre. Wciąż nie wiadomo, co dzieje się z dziadkiem Hasmetem (Metin Akpınar).

Bójka Murata z Emre! Tuval chce odejść z pracy! Zobacz więcej

W 84. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat i Murat dochodzą do porozumienia. Obiecują sobie, że zawsze będą ze sobą szczerzy. Oboje wybierają się w zaległą podróż poślubną, ale wciąż coś im w tym przeszkadza. Derya (Betül Çobanoglu) i Leyla (Nurseli Tırışkan) znów się kłócą. Kłótnia przechodzi w bójkę. Azime (Nazan Diper) staje po stronie Deryi, a Murat prosi, żeby matka zamieszkała w hotelu.

Dziadek Hasmet znika. Wysyła do Azime list, w którym prosi ją o ostatnie spotkanie. W domu Fadik i Emine gaśnie światło. Ktoś chodzi wkoło domu i straszy kobiety. Murat chce poznać nowego wspólnika w Sarte.

Oguzhan Karbi, czyli serialowy Doruk już tak nie wygląda! Zobacz, jak się zmienił!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×