"Miłosne potyczki" odcinek 85. Derya spiskuje z Emre! Brat Hayat wraca do domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emre nie odpuszcza! Postawił sobie za cel zdobycie Hayat i uprzykrzenie życia Muratowi. W 85. odcinku serialu "Miłosne potyczki" wszyscy dowiedzą się, że to on jest nowym wspólnikiem w Sarte! Sprawdź, co wydarzy się w 85. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 85. we wtorek, 21.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Emre (Birand Tunca) nie daje o sobie zapomnieć. To przez niego doszło do kłótni Hayat (Hande Erçel) i Murata (Burak Deniz), po której dziewczyna trafiła do szpitala. Teraz małżonkowie planują podróż poślubną. Czy Emre znowu stanie im na drodze?

Hayat i Murat planują podróż poślubną. Derya i Leyla zaczynają się bić!Zobacz więcej

W 85. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat dowiaduje się, że nowym wspólnikiem w firmie jest Emre. Mężczyzna jest wściekły i wyrzuca Emre z firmy. Postanawia wyjechać z Hayat w podróż poślubną i rozwiązać problemy w pracy po powrocie. Derya (Betül Çobanoglu) doradza Emre, co powinien robić, żeby zdobyć Hayat i zniszczyć Murata.

W domu Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) pojawia się Cemil (Bülent Emrah Parlak). Twierdzi, że w wypadku stracił wzrok. Emine lituje się nad synem i wpuszcza go do domu. Potem zawozi go do firmy, żeby spotkał się z Hayat. Nie wie, że siostra wyszła za mąż. W firmie Cemilowi wpada w oko Tuval (Demet Gül). Murat nie może się skontaktować z matką, która nie dotarła do hotelu.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×