"Miłosne potyczki" odcinek 86. Hayat demaskuje Cemila. Hazal okłamuje Murata! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemil wrócił do domu i udaje ślepotę. W 86. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat go zdemaskuje. Tymczasem Hazal będzie szantażować matkę Murata. Sprawdź, co wydarzy się w 86. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 86. w środę, 22.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Cemil (Bülent Emrah Parlak) pojawił się niespodziewanie w domu Emine (Sultan Köroğlu Kılıç). Aby matka go wpuściła udaje, że stracił wzrok. Tymczasem, w Sarte Murat (Burak Deniz) dowiedział się, że to Emre (Birand Tunca) jest nowym wspólnikiem.

Derya spiskuje z Emre! Brat Hayat wraca do domu! Zobacz więcej

W 86. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat przychodzi z rodziną prosić Cemila o rękę Hayat (Hande Erçel). On przekazuje telefon z ojcem Hayat na łączach. Mężczyzna odmawia oddania córki. Wszyscy ukrywają, że para jest już po ślubie. W końcu to się wydaje i Cemil obiecuje im pomoc. Hayat odkrywa też, że Cemil kłamie w sprawie swojej ślepoty. Mężczyzna boi się powiedzieć prawdę matce.

Murat opowiada Cemilowi historię miłości Azime (Nazan Diper) i Hasmeta (Metin Akpınar). Hazal (Hazal Eylül Çelik) przetrzymuje Leylę (Nurseli Tırışkan), bo chce odebrać od niej pieniądze. Okłamuje też Murata. Mówi mu, że jego matka znów uciekła.

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Murat i Hayat piękna kochająca się para. Uwielbiam ten serial. Szkoda że ta wstrętny Deyra tak się wtrąca w ich małżeńskie życie. Dodruk nie pozwól niszczyć Brata Murata i Hayat. Piękni aktorzy i okolice Bosforu. Byłam na wakacjach polecam i wszystkich Pozdrawiam. Julia z Polski. ☺☺😻😻💑💑❤❤❤💗💗💖💖.

    21.05.2019 15:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×