"Miłosne potyczki" odcinek 89. Emre namierza samochód Murata! Hayat wpada w szał! Zabije go? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat i Murat wzięli udział w sesji zdjęciowej i pojechali w podróż poślubną. W 89. odcinku serialu "Miłosne potyczki" znowu nawiedzi ich Emre! Sprawdź, co wydarzy się w 89. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 89. w poniedziałek, 27.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) i Murat (Burak Deniz) postanowili, że pokażą ojcu Hayat, że wszystko między nimi wydarzyło się tak, jak trzeba. Wzięli udział w ślubnej sesji zdjęciowej, a potem wyruszyli w podróż. Emre (Birand Tunca) zajechał im jednak drogę.

Hayat i Murat wyjeżdżają w podróż poślubną. Emre im przeszkodzi? Zobacz więcej

W 89. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emre, z pomocą GPS, namierza samochód Murata i zjawia się w domu na pustkowiu. Hayat widząc go, wpada w szał. Zaczyna grozić mu nożem! Nie wierzy, że dokument, który pokazał jej Emre, jest prawdziwy, ale boi się powiedzieć o tym mężowi.

Ojciec ma pretensje do Ipek (Merve Çagiran), że zaręczyła się bez jego zgody i żąda od córki pieniędzy. Pobita Leyla (Nurseli Tırışkan) traci przytomność. Cemil (Bülent Emrah Parlak) znajduje sposób, żeby zbliżyć się do Tuval (Demet Gül).

Hayat i Murat, czyli Hande Erçel i Burak Deniz - są parą także w życiu prywatnym?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Agata (gość)

  Piękny serial milosne potyczki piękny murat

  27.05.2019 09:49
 • P (gość)

  9iu8777

  26.05.2019 23:25
 • Julia (gość)

  Seriale Tureckie są piękne i piękni aktorzy są w tym serialu. Szkoda jest mnie tej pięknej pary Murata i Hayat czy w końcu będą mieć spokój ?? Ten Emre niech się odwali od Hayat i Murata. Szanujcie tę miłość Hayt i Murat. Jesteście piękni i wspaniali. Julia z Poznania.

  24.05.2019 15:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×