"Miłosne potyczki" odcinek 9. Kłamstwo Hayat wychodzi na jaw! Murat przestaje jej ufać [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat i Murat spędzili razem uroczy dzień, ale wkrótce sielanka się skończy. W 9. odcinku serialu "Miłosne potyczki" kłamstwo Hayat wyjdzie na jaw! Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 9. w czwartek, 24.01.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) i Murat (Burak Deniz) mieli spotkać się z arabskimi klientami, ale w ostateczności spędzili cały dzień tylko we dwoje. Wszystko układało się po myśli obojga do czasu, gdy między nimi doszło do małej sprzeczki i Hayat wpadła do wody.

Hayat spędza z Muratem dzień na jachcie. Do czego między nimi dojdzie?Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Didem (Tugce Karabacak) za poradą Tuval (Demet Gül) wybiera się do domu Hayat, żeby ją przeprosić. Zastaje tam Sunę (Elif Doğan), która w panice dzwoni do Hayat. Murat odwozi ją do domu i chce się wprosić, ale dziewczyna mówi mu, że jej ojciec źle się czuje i powinna się nim zająć.

Didem zauważa Hayat i Murata przez okno i knuje kolejny plan. Niestety, kłamstwo Hayat wychodzi na jaw i Murat znów przestaje jej ufać. Derya (Betül Çobanoğlu) wciąż się martwi, że Doruk (Oguzhan Karbi) nie jest doceniany w firmie, i że wszystko przejmie Murat. Znów zaczyna knuć i podburzać męża.

Sprawdź, co wydarzy się w zabawnej tureckiej telenoweli o miłości Hayat i Murata!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ola (gość)

    jak ktoś zaczyna odchudzanie to mogę polecić zastosowanie figurena, rok temu odchudzałam się z jego pomocą i zrzuciłam 16 kg, po świętach niestety znowu przybrałam na wadze 5 kg i kupuje jedno opakowanie figureny bo wiem że mi pomoże.

    23.01.2019 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×