"Miłosne potyczki" odcinek 91. Murat znajduje prezent od Emre! Wpada w szał! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat nie powiedziała Muratowi o ostatniej wizycie Emre. W 91. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat znajdzie prezent od zakochanego w jego żonie rywala... Sprawdź, co wydarzy się w 91. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 91. w środę, 29.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Emre (Birand Tunca) nie daje spokoju Hayat (Hande Erçel). Dziewczyna nie powiedziała Muratowi (Burak Deniz) o jego wizycie, nie chcąc psuć ich podróży poślubnej. Wkrótce jednak spokój Murata znowu zostanie zmącony!

Hayat upija się w restauracji! Emre proponuje Cemilowi pracę! Zobacz więcej

W 91. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Leyla (Nurseli Tırışkan) wychodzi ze szpitala. W domu odkrywa, że Derya (Betül Çobanoğlu) wyrzuciła wszystkie jej rzeczy. Derya odwiedza Asli (Özcan Tekdemir) w szpitalu i informuje ją, że Doruk (Oguzhan Karbi) się żeni. Murat i Hayat wracają wcześniej z podróży poślubnej. Leyla wyznaje synowi, że wcale nie straciła pamięci.

Hayat oddaje Emre telefon i odmawia współpracy. Bank nie przyznaje Keremowi (Süleyman Felek) kredytu. Murat znajduje w sypialni prezent od Emre i wpada w szał. Kiedy Hayat wraca do domu, dochodzi między nimi do kłótni. Musi interweniować babcia Azime (Nazan Diper). Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) godzi się z Fadik (Evren Duyal).

Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Miłosne potyczki"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Murat nie złość się na Hayat jesteście dla siebie przeznaczeni. Piękna jest para aktorska z Was. Emre niech wam da spokój. Nie pozwól odejść Hayat. Pozdrawiam . Lubię seriale Tureckie piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Julia z Poznania.

    28.05.2019 12:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×