"Miłosne potyczki" odcinek 92. Śmierć i pogrzeb Leyli! Murat jest załamany! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hazal przetrzymywała Hazal, ale w końcu matka Murata wróciła do domu. W 92. odcinku serialu "Miłosne potyczki" będzie chciała zemścić się na Hazal! Sprawdź, co wydarzy się w 92. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 92. w czwartek, 30.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Leyla (Nurseli Tırışkan) wyszła wreszcie ze szpitala. W domu odkryła, że Derya (Betül Çobanoğlu) wyrzuciła wszystkie jej rzeczy. Hayat (Hande Erçel) i Murat (Burak Deniz) wrócili wcześniej z podróży poślubnej, a Emre (Birand Tunca) wciąż nie daje im spokoju.

Murat znajduje prezent od Emre! Wpada w szał! Zobacz więcej

W 92. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hazal żąda od Leyli zaległej zapłaty. Umawiają się w parku, niedaleko domu. Leyla próbuje zabić Hazal, dochodzi do tragedii. Leyla zostaje ugodzona nożem przez Hazal. Ostatkiem sił dzwoni do syna. Murat dociera na miejsce, ale jego matka już nie żyje!

Cemil (Bülent Emrah Parlak) chce wkupić się w łaski matki, jednak kolejne kłamstwo niewiele pomaga. Emre zjawia się w domu Murata. Przyjaciółki Hayat nie chcą uwierzyć, że Murat nie pochodzi z rodu Sarsilmazów. Postanawiają sprawdzić to na własną rękę. Cemil oświadcza się Tuval (Demet Gül).

Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Miłosne potyczki"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×