"Miłosne potyczki" odcinek 93. Hayat chce przeprowadzić test DNA w tajemnicy przed Muratem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat dowiedziała się, że Murat nie pochodzi z rodu Sarsilmazów. Leyla nie żyje. W 93. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat postanowi sprawdzić, jaka jest prawda. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 93. w piątek, 31.05.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Leyla (Nurseli Tırışkan) chciała zabić Hazal (Hazal Eylül Çelik), ale ostatecznie to ona została ugodzona nożem. Murat (Burak Deniz) bardzo cierpiał na pogrzebie matki. Tymczasem, Hayat (Hande Erçel) dowiedziała się, że jej mąż nie pochodzi z rodu Sarsilmazów.

Śmierć i pogrzeb Leyli! Murat jest załamany! Zobacz więcej

W 93. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Emre (Birand Tunca) celowo wzbudza podejrzenia w Muracie. Zasiewa mu wątpliwości dotyczące jego ojca. Hayat jest załamana wiadomością o Muracie i boi się powiedzieć mu prawdę. Postanawia na własną rękę przeprowadzić badanie DNA, a Ipek (Merve Çagiran) i Asli (Özcan Tekdemir) jej w tym pomagają.

Kerem (Süleyman Felek) się zapożycza i pakuje się w kłopoty. Cemil (Bülent Emrah Parlak) postanawia zmienić wygląd i jednocześnie coraz poważniej myśli o Tuval (Demet Gül). Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) i Fadik (Evren Duyal) podejrzewają, że chce się ożenić z Asli. Murat nikomu już nie ufa i znów źle traktuje Hayat.

Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Miłosne potyczki"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Murat zaufaj Hayat. Wszystko na złość robi ta wstretna baba Deyra matka Doruka. Wybacz i zaufaj żonie Hayat. Lubię seriale Tureckie piękne okolice Bosforu byłam i polecam super. Tylko denerwuje mnie te zachowanie tej Deyra i Emera. Pozdrawiam.

    30.05.2019 14:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×