"Miłosne potyczki" odcinek 94. Hayat dowiaduje się, że Derya spotyka się z Emre! Dowie się, co planują? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat postanowiła w tajemnicy przed Muratem sprawdzić, czy faktycznie nie pochodzi z rodu Sarsilmazów. W 94. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat dowie się, że Derya spotyka się z Emre! Sprawdź, co wydarzy się w 94. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 94. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Po śmierci matki, Murat (Burak Deniz) nikomu już nie ufa i znów źle traktuje Hayat (Hande Erçel). Cemil (Bülent Emrah Parlak) coraz poważniej myśli o Tuval (Demet Gül), a Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) i Fadik (Evren Duyal) podejrzewają, że chce się ożenić z Asli (Özcan Tekdemir).

Hayat chce przeprowadzić test DNA w tajemnicy przed Muratem!Zobacz więcej

W 94. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Cagla (Gözde Kocaoğlu) jest zazdrosna o Cemila. Uważa, że Tuval chce go jej sprzątnąć sprzed nosa. Tuval jest pod urokiem mężczyzny. Murat zabrania Hayat pracować w Sarte. Chce, żeby była jak najdalej od Emre (Birand Tunca).

Oya, pomoc domowa, zdradza Hayat, że Emre odwiedza Deryę (Betül Çobanoğlu) w ich domu. Hayat domyśla się, że Derya i Emre spiskują razem. Derya przyprowadza do Doruka (Oguzhan Karbi) jego dawną koleżankę ze szkoły. Chce, żeby z nim pracowała. Asli jest o nią zazdrosna.

Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Miłosne potyczki"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Przegonic tę chorą psychicznie kobieta Deyra. Wszystko robi na złość tym młodym. Murat i Hayat nie pozwólcie zniszczyć tej waszej pięknej miłości. Julia z Poznania.

    30.05.2019 18:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×