"Miłosne potyczki" odcinek 95. Hayat grozi Emre, że się zabije! Co on na to? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Hayat chce chronić swoje małżeństwo i swojego męża. W 95. odcinku serialu "Miłosne potyczki" zacznie grozić Emre, że jeśli nie zostawi jej w spokoju, zabije się! Sprawdź, co wydarzy się w 95. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 95. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) postanowiła na własną rękę sprawdzić, czy to prawda, że Murat (Burak Deniz) nie pochodzi z rodu Sarsilmazów. Po śmierci matki, jej mąż nikomu już nie ufa i znów źle ją traktuje. Emre (Birand Tunca) wciąż knuje przeciwko nim.

Hayat dowiaduje się, że Derya spotyka się z Emre! Dowie się, co planują? Zobacz więcej

W 95. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Derya (Betül Çobanoğlu) szantażuje Oyę. Chce, żeby jej kuzyni śledzili Emre, bo przestała mu ufać. Zaczyna działać na własną rękę, żeby zniszczyć małżeństwo Murata. Hayat dostaje wyniki badań DNA Murata i Doruka (Oguzhan Karbi). Postanawia szczerze porozmawiać z mężem i wszystko mu powiedzieć, ale wciąż coś jej w tym przeszkadza.

Emine (Sultan Köroğlu Kılıç) i Azime (Nazan Diper) podejrzewają, że Hayat jest w ciąży. Dziewczyna w akcie desperacji najpierw grozi Emre, że zabije jego, a potem - przykładając pistolet do głowy - siebie. Mężczyzna rozumie, że za daleko się posunął i chce zrezygnować ze swojej zemsty.

Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Miłosne potyczki"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×