"Miłosne potyczki" odcinek 99. Murat oddaje swoje udziały Dorukowi! Założy z Hayat własną firmę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murat dowiedział się, że nie jest Sarsilmazem. Chciał wyprowadzić się z domu, ale Azime mu nie pozwoliła. W 99. odcinku serialu "Miłosne potyczki" przyjdą wyniki kolejnego testu DNA! Sprawdź, co wydarzy się w 99. odcinku "Miłosnych potyczek"!

Multimedia

"Miłosne potyczki" odcinek 99. we wtorek, 11.06.2019 o godz. 13:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Hayat (Hande Erçel) i Azime (Nazan Diper) postanowiły ponownie zrobić badania DNA. Murat (Burak Deniz) jest przekonany, że nie jest Sarsilmazem. Z kolei Derya (Betül Çobanoğlu) przekonuje Doruka (Oguzhan Karbi), że tylko on ma prawo do firmy i rodzinnego majątku.

Hande Erçel najpiękniejszą kobietą świata 2019! Wyprzedziła hollywoodzkie piękności!Zobacz więcej

W 99. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Murat cierpi, ale znajduje ukojenie w rodzinie Hayat i u przyjaciół. Rozumie, że nie zawsze liczą się więzy krwi. Przychodzą wyniki badania DNA. Ale Murat nie chce się nimi podzielić z bratem. Oddaje mu udziały w firmie i postanawia założyć z żoną własną firmę.

Tuval (Demet Gül) jest coraz bardziej zafascynowana Cemilem (Bülent Emrah Parlak). Mężczyzna robi na niej duże wrażenie, a Cemil chce, żeby Tuval była o niego zazdrosna.

Jaki jest koniec historii Hayat i Murata? Kiedy finał?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agata zkrakowa (gość)

    Piękny serial Murat uroczy

    11.06.2019 08:44
  • Julia (gość)

    Szkoda ,już niedługo skończy się ten film miłosne potyczki serial bardzo ładny i wesoły. Dodruk pięknym uśmiechem rozmawiał całe towarzystwo. Pozdrawiam wszystkich aktorów serialu miłosne potyczki , życzę dalszych sukcesów. Julia z Poznania.

    10.06.2019 20:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×