Miłosne trójkąty w serialach. Ci bohaterowie nieźle pokomplikowali swoje życia! Na kogo się zdecydowali?

W wielu serialach pojawia się wątek, w którym przedstawiony jest trójkąt miłosny. Bohaterowie tkwią w tych trudnych relacjach i nie mogą się zdecydować! Którzy bohaterowie byli w miłosnym trójkącie? Zobaczcie!

Multimedia

Bohaterowie polskich seriali coraz częściej porzucają monogamię i wplątują się w dość ryzykowne dla nich miłosne trójkąty. Nie potrafią się zdecydować, kłamią, oszukują, wszystko, by ukryć przed jednym partnerem istnienie "tego drugiego"

Najwięksi intryganci w polskich serialach. Kto próbuje niszczyć życie bohaterów?Zobacz więcej

Miłosne trójkąty w polskich serialach

W wielu serialach twórcy decydują się na miłosne trójkąty. W "M jak miłość" w takie relacje byli uwikłani obaj bracia Chodakowscy! Ani Marcin (Mikołaj Roznerski), ani Olek (Maurycy Popiel) nie wiedzieli z którą z kobiet chcą wiązać swoją przyszłość, dlatego byli z obiema naraz. Podobne rozterki przeżywały Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) i Julka (Aleksandra Hamkało) w "Na dobre i na złe". Obie wdały się w romans, zdradzając przy tym swoich obecnych partnerów i obie nie wiedziały, co z tym zrobić. W miłosnym trójkącie tkwił także Olaf (Maciej Brzoska) z "Na Wspólnej", który zdradził Martę (Joanna Jabłczyńska) z Adą (Wiktoria Wolańska). Ta znajomość nie była jednak krótka i przez dłuższy czas mężczyzna był z obiema kobietami. Podobna sytuacja wydarzyła się w życiu Artura (Łukasz Płoszajski) z "Pierwszej miłości".

Kto jeszcze tkwił w miłosnym trójkącie? Zobaczcie naszą galerię, w której przedstawiamy tych niezdecydowanych bohaterów!

Te uroczystości zapamiętamy na długo! Zobaczcie najpiękniejsze śluby z polskich seriali!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×