Minął rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go najbliżsi?

27 lutego 2021 roku mija dokładnie rok od momentu, kiedy umarł Paweł Królikowski. Jak wspominają aktora najbliższe mu osoby?

Multimedia

Paweł Królikowski

27 lutego 2020 roku odszedł Paweł Królikowski. Największą popularność aktorowi przyniosła rola Kusego w serialu "Ranczo". Występował również w filmach, m.in. "Pantarej", "Długi weekend", "Pitbull", "Pitbull. Nowe porządki", oraz "Instynkt", a także w serialach. Od 2014 roku zasiadał w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Stanisław Wolski nie żyje. Aktor znany z seriali Polsatu miał 72 lataZobacz więcej

Był prezesem Związku Artystów Scen Polskich. W grudniu 2019 roku trafił na oddział neurologiczny. Pogorszenie stanu zdrowia aktora było najprawdopodobniej pokłosiem operacji tętniaka, którą przeszedł w 2015 roku. Mimo zapewnienia Pawłowi Królikowskiemu najlepszej możliwej opieki, aktora niestety nie udało się uratować.

Najbliżsi wspominają Pawła Królikowskiego

W pierwszą rocznicę śmierci aktora w mediach społecznościowych upamiętnili ukochana żona oraz młodszy brat. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wstawiła na swoje InstaStory zdjęcie zapalonej świecy wraz z datą śmierci Pawła Królikowskiego, dwoma sercami oraz tekstem "do drzwi pamięci mojej ciągle stukam". Na jej profilu na Instagramie pojawiło się także nagranie Stanisława Soyki wykonującego "Sonet Szekspira (LXVI)", w którym padają słowa: Znużony odejść pragnę, lecz chęć w sobie dławię. Jeśli umrę, sam na sam ze światem Cię zostawię.

Aleksander Doba nie żyje! Słynny podróżnik miał 74 lataZobacz więcej

Śmierć Pawła Królikowskiego w mediach społecznościowych upamiętnił także jego młodszy brat, aktor Rafał Królikowski. Na swoim profilu na Instagramie umieścił fotografię przedstawiającą jego z bratem Pawłem w dzieciństwie. Zdjęcie opatrzył podpisem:

Minął już rok bez Ciebie. Tęsknię .....

Rzeczywiście trudno uwierzyć, że od śmierci Pawła Królikowskiego minął już rok...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×