mindhunter 3

Przeczytaj także:

"Mindhunter". Bohaterowie serialu Netflixa kontra seryjni mordercy! Podobieństwo aktorów do złoczyńców jest uderzające!

W serialu "Mindhunter" poznajemy sylwetki słynnych morderców. Ich zachowania próbują rozgryźć detektywi: Holden Ford i Bill Tench. Czy bohaterowie serialu Netflixa swoim wyglądem rzeczywiście przypominają słynnych złoczyńców? Okazuje się, że osoby odpowiedzialne za casting do serialu spisały się na medal, bo podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające! Przekonasz się o tym zaglądając do naszej galerii. Sprawdź zestawienie: prawdziwi seryjni mordercy kontra bohaterowie serialu "Mindhunter".

22.08.2019Mindhunter

"Mindhunter 2" Netflix. Przejrzeliśmy ponad 200 zdjęć z nowych odcinków i wybraliśmy dla was najlepsze! Poznajcie kolejne szczegóły!

Jako jedni z nielicznych przedstawicieli polskich mediów mieliśmy przyjemność wziąć udział w interaktywnej akcji Netflixa zapowiadającej 2. sezon serialu "Mindhunter". Udało nam się przejrzeć ponad 200 kadrów z nowych odcinków, wybrać naszym zdaniem te najlepsze i opublikować je dla was w sieci. Przy okazji udało nam się też dowiedzieć czegoś więcej o nowym sezonie "Mindhuntera".

17.07.2019Mindhunter

Netflix Original - co oznacza i dlaczego figuruje przy produkcjach stworzonych przez inne stacje?

Netflix Original — co to oznacza? To trochę zagmatwane dlatego postanowiliśmy dla was rozszyfrować, co dla Netflixa oznacza słowo oryginał. Dlaczego termin Netflix Original figuruje nie tylko przy serialach, filmach i programach stworzonych przez amerykański serwis VOD, ale również przy produkcjach, które zostały wyprodukowane przez inne stacje? Sprawdź, co oznacza Netflix Original!

21.03.2018Netflix

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×