"Mindhunter". Bohaterowie serialu Netflixa kontra seryjni mordercy! Podobieństwo aktorów do złoczyńców jest uderzające!

W serialu "Mindhunter" poznajemy sylwetki słynnych morderców. Ich zachowania próbują rozgryźć detektywi: Holden Ford i Bill Tench. Czy bohaterowie serialu Netflixa swoim wyglądem rzeczywiście przypominają słynnych złoczyńców? Okazuje się, że osoby odpowiedzialne za casting do serialu spisały się na medal, bo podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające! Przekonasz się o tym zaglądając do naszej galerii. Sprawdź zestawienie: prawdziwi seryjni mordercy kontra bohaterowie serialu "Mindhunter".

Multimedia

"Mindhunter" to jeden z najlepszych seriali Netflixa, który w sierpniu br. powrócił z 2. sezonem. W nowych odcinkach możemy śledzić rozwój elitarnej jednostki FBI, która prowadzi badania nad zachowaniem seryjnych morderców. Agenci FBI Holden Ford i Bill Tench niestrudzenie próbują przeniknąć mroczne zakamarki ich umysłów, tworząc ich profile psychologiczne, które mają pomóc w walce z przestępczością.

Powstanie jeszcze pięć sezonów serialu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O 2. sezonie serialu "Mindhunter"

Akcja nowego sezonu "Mindhuntera" została osadzona między 1979 a 1981 rokiem. Detektyw Holden Ford (w tej roli Jonathan Groff) musi tym razem zmierzyć się z seryjnym mordercą dzieci. Psychopata traktuje swoje ofiary w bardzo okrutny sposób a na cel bierze sobie głównie czarnoskórych. Agent będzie musiał stawić czoła nie tylko mordercy, ale także lokalnej społeczności, która będzie bardzo niechętna wobec organów ścigania.

Postacie historyczne kontra bohaterowie serialu HBO. Podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające!Zobacz więcej

W jakim stopniu aktorzy grający w serialu "Mindhunter" przypominają swoim wyglądem słynnych seryjnych morderców? Okazuje się, że osoby odpowiedzialne za casting wykonały tutaj kawał dobrej roboty, bo podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające!

Przekonasz się o tym zaglądając do naszej galerii. Sprawdź zestawienie: prawdziwi seryjni mordercy kontra bohaterowie serialu "Mindhunter".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×