Miniserial "Wielki napad na pociąg" 26.12.2014 w ale kino+

W piątek, 26 grudnia, Ale kino+ zaprasza na premierę brytyjskiego miniserialu „Wielki napad na pociąg”. Po raz pierwszy w telewizji!

Multimedia

W drugi dzień świąt Ale kino+ zaprasza na telewizyjną premierę brytyjskiego miniserialu „Wielki napad na pociąg” z 2013 roku. Fabuła nawiązuje do napadu stulecia, do jakiego doszło 8 sierpnia 1963 roku – 15-osobowy gang ukradł wówczas z wagonu pocztowego prawie 3 miliony funtów.

Serial składa się z dwóch odcinków – pierwszy z nich, „Opowieść gangstera” to klasyczne kino sensacyjne, wypełnione poczuciem humoru, napięciem i akcją. Jego bohaterem jest Bruce Reynolds, mózg operacji i szef gangu. Dokonuje zuchwałego napadu na pociąg, ściągając na siebie nie tylko policję, ale również zainteresowanie mediów. Odcinek „Opowieść gliniarza” przedstawia szczegóły śledztwa – największego w powojennej historii Wielkiej Brytanii. Dochodzeniem, prowadzonym w blasku fleszy, żyła cała ówczesna opinia publiczna, a dowodził nim nadinspektor Tommy Butler – i to z jego perspektyw przedstawiona jest druga część tej fascynującej historii. „Opowieść gliniarza” to kino kryminalne w najlepszym wydaniu, a w jego centrum stoi nieustępliwy detektyw Butler i zespół najlepszych policjantów.

Odc. 1 – „Opowieść gangstera” – piątek, 26 grudnia, 20:10 Odc. 2 – „Opowieść gliniarza” – sobota, 27 grudnia, 20:10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×