"Miodowe lata". Agnieszka Różańska, czyli ponętna Pamela Marszałek. Jak dziś wygląda serialowy Tygrysek? Czas się dla niej zatrzymał

Agnieszka Różańska zasłynęła rolą Pameli Marszałek z serialu "Miodowe lata". Postać ta przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Jak dziś wygląda serialowy Tygrysek, czyli ponętna żona szefa Karola Krawczyka? Zobaczcie nowe zdjęcia Agnieszki Różańskiej.

Multimedia

Agnieszka Różańska po latach. Jak dziś wygląda Pamela z "Miodowych lat"?

Agnieszka Różańska była jedną z gwiazd serialu "Miodowe lata". Aktorka w kultowej opowieści o losach Karola Krawczyka i Tadeusza Norka wcielała się w Pamelę, ukochaną Jana Marszałka (Marek Barbasiewicz), dyrektora Zakładu Komunikacji Miejskiej i szefa głównego bohatera sitcomu.

Jednym z zaskoczeń było dla mnie, jak ktoś kiedyś ze mną rozmawiał. I mówi: Ty grałaś w tych "Miodowych latach". Ja myślałem, że Ty jesteś głupsza - a to jest chyba komplement. Stworzyć taką postać nie jest łatwo, żeby się śmiało z tej postaci, żeby wzbudzała sympatię. A tutaj widzę że ona wciąż jest kojarzona - opowiadała niedawno w wywiadzie dla "Otopress".

Serial "Miodowe lata" zakończył się w styczniu 2014 roku. Kultowa produkcja o rodzinie Norków i Krawczyków doczekała się jeszcze kontynuacji pt. "Całkiem nowe lata miodowe". W nowych odcinkach brakowało jednak świeżości, poczucia humoru i klimatu. Zrealizowano już tylko 17 odcinków.

Najlepsze polskie seriale z lat 90. Jakie produkcje trafiły na ekrany ponad 20 lat temu?Zobacz więcej

Po "Miodowych latach" słuch o Różańskiej nieco zaginął. W ostatnich latach zagrała epizody w serialach: "O mnie się nie martw" i "Na noże". Widzowie mogą ją jednak nadal oglądać na deskach teatru w Poznaniu. Aktorka prowadzi również konto w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikuje swoje zdjęcia.

Gdy ktoś pytał jak teraz wyglądam... to tak... mam 48 lat... i całkiem mi z tym dobrze... - podpisała jedno z prywatnych zdjęć Agnieszka Różańska.

Jak dziś wygląda Agnieszka Różańska, czyli Pamela z "Miodowych lat"? Wielbiciele jej talentu i urody uważają, że czas się dla niej zatrzymał! Zajrzyj do galerii, aby się o tym przekonać.

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • M (gość)

    Jakim 2014 ???-2004

    06.05.2021 21:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×