"Miodowe lata". W młodości Agnieszka Pilaszewska zniewalała urodą! Zobacz, jak zmieniała się serialowa żona Karola Krawczyka

Agnieszka Pilaszewska - pierwsze skojarzenie polskiego widza to "Miodowe lata". Nic dziwnego! Aktorka była gwiazdą tego serialu, a jej Alina Krawczyk na zawsze pozostanie w sercach widzów. Agnieszka Pilaszewska od zawsze wyróżniała się niezwykłą urodą, która zdaje się być odporna na ząb czasu. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Agnieszka Pilaszewska, serialowa Alina Krawczyk, żona Karola Krawczyka!

Multimedia

Agnieszka Pilaszewska - Alina Krawczyk z "Miodowych lat"

"Miodowe lata" to klasyk wśród polskich seriali. Produkcja pokazywała perypetie dwóch z pozoru zwyczajnych rodzin, Krawczyków i Norków. Dwaj przyjaciele: Karol Krawczyk (Cezary Żak) - motorniczy tramwaju i Tadzio Norek (Artur Barciś) - z zawodu kanalarz - to niepoprawni optymiści i z tego powodu nieustannie popadają w różnego rodzaju tarapaty. Na szczęście ich żony, Alina Krawczyk (Agnieszka Pilaszewska) i Danuta Norek (Dorota Chotecka) doskonale wiedzą, jak z nimi postępować. Ich rodzinne problemy, tak śmieszne i jednocześnie tak bardzo prawdziwe dla wielu telewidzów stanowiły źródło niekończącej się rozrywki.

Widzowie zapamiętali ją jako małą Nel. Dziś jest dorosła i zachwyca urodą! Zobacz, jak się zmieniałaZobacz więcej

Agnieszka Pilaszewska, czyli serialowa żona Karola Krawczyka z "Miodowych lat" ma 57 lat i nadal jest aktywna zawodowo. Aktorka obecnie bardziej skupia się jednak na pisaniu scenariuszy niż występowaniu przed kamerą. Jakiś czas temu mogliśmy ją oglądać w roli Barbary z "Na dobre i na złe".

Odtwórczyni roli Aliny prowadzi konto na Instagramie, gdzie chętnie się chwali się zdjęciami swojej osoby. Możemy tam znaleźć zarówno jej aktualne fotografie, jak i te z czasów jej młodości. Niesamowite jest to, jak Agnieszka Pilaszewska wyglądała przed występami w "Miodowych latach". Anielska uroda? Mało powiedziane!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się gwiazda "Miodowych lat"!

Zobacz galerię

Grała seksowną Pamelę w serialowym hicie Polsatu. Trudno uwierzyć, że zbliża się do 50-tki. Tak dziś wyglądaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO (gość)

  WYSTAPI

  30.04.2022 20:36
 • LEPSZA POLOWA (gość)

  BLONDYNA

  30.04.2022 15:43
 • M JAK MILOSC (gość)

  KOWALSCY KONTRA KOWALSCY

  30.04.2022 15:41
 • PIEWRSZA MILOSC (gość)

  O MNIE SIE NIE MARTW

  30.04.2022 15:39
 • Beata (gość)

  Ooo proszę całkiem inna kobieta, ja też kiedyś miałam takie długie włosy, ale musiałam je ściąć przez to że zaczęły mi wypadać. Myślę, że kuracja kosmetykami kaminomoto pomoże mi w tym, by wróciły do dawnej kondycji i zrobiło się ich więcej.

  19.05.2021 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×