miodowe lata

"Ranczo". Katarzyna Żak zachwyca nienaganną figurą podczas rejsu z mężem! Fani porównują ją do nastolatki

Katarzyna Żak w swoim najnowszym poście na Instagramie pochwaliła się sposobem, w jaki spędza wakacje. Okazuje się, że wraz ze swoim mężem postanowiła odbyć rejs po morzu. Na udostępnionych przez nią zdjęciach można zobaczyć, jak aktorka prezentuje się w stroju kąpielowym na pokładzie motorówki. Fani nie kryją zachwytu nad figurą Katarzyny Żak, porównując ją do nastolatki.

04.08.2022Ranczo

Zbigniew Wodecki był nie tylko muzykiem, ale również gwiazdą telewizji. Pokazujemy, w jakich programach wystąpił legendarny wokalista

Zbigniew Wodecki przed dekady był jedną z najwybitniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Sukcesy na polu artystycznym przekładały się na stale rosnącą popularność muzyka, który z czasem stał się również słynną osobistością medialną. Pokazujemy, w jakich programach telewizyjnych widzowie mieli okazję oglądać Zbigniewa Wodeckiego. Niektóre pozycje mogą być sporym zaskoczeniem.

11.06.2022Taniec z gwiazdami

"Miodowe lata". W młodości Agnieszka Pilaszewska zniewalała urodą! Zobacz, jak zmieniała się serialowa żona Karola Krawczyka

Agnieszka Pilaszewska - pierwsze skojarzenie polskiego widza to "Miodowe lata". Nic dziwnego! Aktorka była gwiazdą tego serialu, a jej Alina Krawczyk na zawsze pozostanie w sercach widzów. Agnieszka Pilaszewska od zawsze wyróżniała się niezwykłą urodą, która zdaje się być odporna na ząb czasu. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Agnieszka Pilaszewska, serialowa Alina Krawczyk, żona Karola Krawczyka!

14.05.2022Miodowe lata

"Miodowe lata". Cezary Żak ma spore kłopoty! Mocno rozzłościł też swoich fanów! Nie darują mu tego?

Cezary Żak majówki 2022 nie będzie wspominał zbyt dobrze. Chyba nie spodziewał się, w jakie kłopoty może wpaść... paląc na swojej działce odpady. Fotoreporterzy "Super Expressu" udokumentowali, jak aktor pali odpady, a gęsty dym uprzykrzał odpoczynek jego sąsiadom. Teraz sprawą zajęła się policja! Do tego, mocno rozzłościł fanów "Miodowych lat"!

11.05.2022Miodowe lata

"Ranczo". Dorota Chotecka ma figurę modelki! Aktorka nie boi się eksponować swoich kształtów. Czy ona w ogóle się zmienia?

Dorota Chotecka od blisko 30 lat jest czynną zawodowo aktorką. Przez te wszystkie lata artystka zachwycała nie tylko swoimi aktorskimi kreacjami, ale również nienaganną figurą, której mogłaby jej pozazdrościć nie jedna koleżanka po fachu. Pomimo wieku, aktorka wciąż zachwyca świetną sylwetką, czym chętnie się chwali w swoich mediach społecznościowych. Sprawdźcie, jak kiedyś wyglądała Dorota Chotecka. Czy ona w ogóle się zmienia?

09.05.2022Ranczo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×