mirosław haniszewski

"Volta". Juliusz Machulski chce odzyskać koronę króla polskiej komedii [RECENZJA]

Juliusz Machulski, niegdysiejszy król polskiej komedii, od kilku lat – a konkretniej rzecz ujmując – od 2008 roku, gdy nakręcił fatalne „Ile waży koń trojański?”, niezbyt potrafi odnaleźć się na filmowym poletku. Każde kolejne obrazy to chybione strzały, ale za to dużo ciekawiej Machulski prezentował się w wydaniu Teatru Telewizji, gdzie kameralne „Next-Ex”, „Brancz” czy „Rybkę Canero” naprawdę dobrze się oglądało. Być może właśnie dlatego „Volta” wygląda jak prosty spektakl teatru telewizji przepisany na język kina.

07.07.2017Recenzje

"Volta". Plejada gwiazd w zwiastunie nowej komedii Juliusza Machulskiego [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po „Seksmisji”, „Kilerze” i „Vabank” król polskich komedii – Juliusz Machulski – powraca z nowym filmem zatytułowanym „Volta”. To wypełniona najlepszym humorem historia wielkiego przekrętu z zaskakująco dużą dozą akcji i sensacji. W rolach głównych zobaczymy plejadę polskich gwiazd, w tym: Olgę Bołądź, Aleksandrę Domańską, Andrzeja Zielińskiego, Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Michała Żurawskiego, Roberta Więckiewicza, Jacka Braciaka i wielu innych. Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu, który pojawi się w polskich kinach 7 lipca.

25.04.2017Volta

"Volta". Cezary Pazura, Olga Bołądź i Aleksandra Domańska w nowym filmie Juliusza Machulskiego! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Juliusz Machulski powraca do kin z nową komedią! Jego film pt. "Volta" na ekranach pojawi się w lipcu, a do seansu zachęca już sama obsada: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz oraz Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe, czyli Machulski w najlepszej formie. Prezentujemy zdjęcia z filmu.

13.04.2017Volta

"Amok". A miało być tak pięknie… [RECENZJA]

„Amok”, oparty na prawdziwej historii Krystiana Bali, pisarza skazanego na 25 lat więzienia za zabójstwo (które opisał w swojej książce), zapowiadał się na naprawdę mocne kino. Katarzyna Adamik w zasadzie miała w ręku wszystkie składniki potrzebne do nakręcenia świetnego kryminału z domieszką thrillera, ale nie dała sobie rady z tym materiałem. Temat, który teoretycznie jest samograjem, zwyczajnie przerósł autorkę „Boiska bezdomnych”.

26.03.2017Recenzje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×