Misiek Koterski i Dagmara Bryzek nie są już razem! "Rozstaliśmy się w przyjaźni"

Dagmara Bryzek właśnie potwierdziła w mediach, że jej związek z Michałem "Miśkiem" Koterskim to już przeszłość. Aktorka nie wdała się w szczegóły rozstania, natomiast odniosła się do ich wspólnych zdjęć i wyjść, których jeszcze jako zakochani, nie unikali.

Multimedia

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się w przyjaźni

Serwis Pudelek.pl poinformował w poniedziałek (25.10) o tym, że Misiek Koterski i Dagmara Bryzek nie są już razem. Pierwszą przesłanką rozpadu ich relacji były "porządki" na instagramowym profilu aktora. Koterski usunął niedawno zdjęcia z ukochaną.

Aktorka, która zaistniała przed szeroką publicznością dzięki serialowi "Korona królów", w rozmowie z Pudelkiem potwierdziła krążące w mediach plotki.

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni - zdradziła Bryzek.

Aktorka nie chce mówić o powodach rozstania. Zapytana jednak przez Pudelka o wspólne sesje zdjęciowe z Koterskim zdradziła, że niczego nie żałuje. -Trochę stało się to niezależnie ode mnie - tłumaczy. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło - dodała.

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Zobacz więcej

Koterski był "szaleńczo zakochany" w 23-letniej aktorce, którą poznał na planie filmu "Gdzie Diabeł Nie Może, Tam Baby Pośle". W pewnym momencie zakochani byli wręcz nierozłączni. Pojawiali się razem na imprezach i premierach filmowych, chętnie pozowali do zdjęć.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • fanka (gość)

    obosze.....

    26.10.2021 19:42
  • Sten (gość)

    Tusk przychodzi do wróżki i prosi, żeby przepowiedziała mu przyszłość. Ona mówi: - Jedziesz długim, czarnym samochochodem. Wokół niego stoją tysiące osób. - Ojej - mówi Tusk - to chyba dobrze. - Wszyscy są szczęśliwi, krzyczą i machają flagami. - Oni mnie kochają, a czy ściskam ich ręce? - Nie. - Dlaczego? - Trumna jest zamknięta.

    25.10.2021 19:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×