misiek koterski

"Pierwsza miłość". Misiek Koterski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Kiedyś wyśmiewany, dziś świeci przykładem. Zobacz, jak zmienił się styl gwiazdy!

Michał Koterski, znany szerzej jako Misiek, od lat jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Dziś pozując na ściankach ze swoją piękną partnerką Marcelą Leszczak, gwiazdor robi to z szykiem i klasą, a jego kreacje mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak kiedyś było zupełnie inaczej. Aktor niejednokrotnie musiał się zmagać z krytyką, a niekiedy wręcz z wyśmiewaniem się z jego garderoby. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się styl Miśka Koterskiego!

29.04.2022Pierwsza miłość

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

05.09.2021Opole 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×