Miss Earth 2019. Polka w TOP10 najpiękniejszych kobiet na Ziemi! Kim jest Krystyna Sokołowska?

Na Filipinach odbył się konkurs Miss Earth 2019. Polskę reprezentowała Krystyna Sokołowska, która znalazła się w TOP10 najpiękniejszych kobiet na Ziemi! Kim jest piękna 22-latka?

Multimedia

Miss Earth 2019 za nami

Uroczysta gala Miss Earth 2019 odbyła się 26 października w Manili na Filipinach. W konkursie udział wzięło 85 piękności z całego świata, a Polskę reprezentowała Miss Earth Poland 2019 Krystyna Sokołowska. Ostatecznie nie wygrała, ale znalazła się w gronie 10 najpiękniejszych kobiet na Ziemi. W mediach społecznościowych nie kryła swojego zadowolenia z tego rezultatu i napisała:

Udało się! TOP 10 Miss Earth! TOP 10 najpiękniejszych kobiet na ziemi! Niesamowite uczucie, wciąż brak mi słów aby opisać to słowami! DZIĘKUJE DZIĘKUJE DZIĘKUJE!!!

Korona Miss Earth 2019 przypadła Nellys Pimentel z Portoryko.

Krystyna Sokołowska - kim jest?

Krystyna Sokołowska to 22-latka, która pochodzi z Białegostoku, gdzie uczęszczała do VI LO, a następnie studiowała ekonomię na Uniwersytecie w Białymstoku oraz wychowanie fizyczne na miejscowym AWF. Dziewczyna od najmłodszych lat uprawiała gimnastykę artystyczną, a także grała na fortepianie. Krystyna zna cztery języki.

Kandydaci do tytułu najprzystojniejszego mężczyzny w Polsce! Kto powtórzy sukces Rafała Maślaka?Zobacz więcej

Jeszcze przed rozpoczęciem gali Sokołowska zdobyła pierwsze miejsce podczas reprezentacji strojów kąpielowych. To jednak nie pierwsze osiągnięcia białostoczanki w konkursach piękności. W 2013 roku została wicemiss Podlasia Nastolatek, a w 2017 roku Miss Foto Podlasia.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×