Miss Polonia 2018. Milena Sadowska najpiękniejszą Polką! Ile ma lat? Skąd pochodzi następczyni Agaty Biernat? [DUŻO ZDJĘĆ]

Miss Polonia 2018 za nami. Najpiękniejszą Polką i następczynią Agaty Biernat została Milena Sadowska. Ile ma lat i skąd pochodzi nowa Miss Polonia? Sprawdźcie, czego udało się nam dowiedzieć o najpiękniejszej Polce 2018 roku.

Multimedia

Miss Polonia 2018 wybrana! Gala finałowa Miss Polonia 2018 odbyła się w sobotę, 10 listopada (10.11.2018) w w hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. Najpiękniejszą Polką i następczynią Agaty Biernat została Milena Sadowska. Nowa Miss Polonia ma 19 lat i pochodzi z Babic w województwie małopolskim. I Wicemiss Polonia 2018 została Martyna Górak z Kiedrzyna, a II Wicemiss Polonia 2018 ogłoszono Patrycję Woźniak z Łask. Miss Publiczności 2018 została Sylwia Stasińska z Gdańska.

Najpiękniejsza polska nastolatka. Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Miss Polonia 2018 - kim jest Milena Sadowska?

Milena Sadowska zdała w tym roku maturę i od października rozpoczęła studia w Krakowie na Uniwersytecie Papieskim. Interesuje się modą, jej pasją od dziecka była też jazda konna. Zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Jak sama mówi, lubi spędzać czas z ukochanym i rodziną.

Milena Sadowska wzięła udział w konkursie ponieważ od dziecka o tym marzyła. -Uważam że jest to konkurs, który daje wiele możliwości i pozwala zaistnieć przede wszystkim w świecie mody oraz w mediach. - mówi Milena Sadowska. Nowa Miss Polonia marzy o podróży do USA. Chciałaby poznać kulturę Ameryki i podszlifować swój język.

Milena Sadowska ma wzrost 175 cm wzrostu. W konkursie Miss Polonia 2018 startowała z numerem 4. W galerii możecie zobaczyć obszerną fotorelację z 40. gali finałowej konkursu Miss Polonia!

Zobacz galerię

Jak wyglądają przygotowania do finału Miss Polonia?

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Taki jeden Pan (gość)

    Warta grzechu , na ulicy pewnie musi teraz uważać bo biust jak magnes przyciągnie , uwaga na okulary bo zaparuja

    12.11.2018 12:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×