Miss Polonia 2019. Półfinałowy casting za nami! Która dziewczyna zdobędzie koronę Miss?

Za nami półfinałowy casting konkursu Miss Polonia 2019. Do Łodzi przyjechało blisko 200 kandydatek, a każda z nich ma tylko jeden cel - zdobyć koronę Miss i tytuł najpiękniejszej Polki! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

MISS POLONIA 2019 - KANDYDATKI

2019 to wyjątkowy rok dla konkursu piękności Miss Polonia, bowiem impreza obchodzić będzie swoje 90-lecie. To tylko zwiększa prestiż tytułu i korony miss, o którą w półfinałowym etapie walczyło blisko 200 dziewczyn.

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki przyjechały 5 lipca do Łodzi, gdzie odbywał się półfinałowy casting konkursu Miss Polonia. Były to laureatki konkursów regionalnych jak i kandydatki wyłonione w ramach castingu online. W ramach półfinału kandydatki musiały przejść indywidualne rozmowy z jury, a następnie zaprezentować się w kostiumach kąpielowych.

Finalista programu chory na raka! Jak czuje się Tomasz Kabis?Zobacz więcej

Jury, w którym znalazły się Miss Polonia 2018 - Milena Sadowska oraz I Wicemiss Polonia 2018 Martyna Górak, reprezentująca Polskę w tegorocznym konkursie Miss Intercontinental, musiało wybrać naprawdę najpiękniejsze z najpiękniejszych. To nie był łatwy wybór!

Prezentujemy wam obszerną galerię zdjęć z castingu. Macie już swoje faworytki do tytułu Miss Polonia 2019?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×