Miss Polonia 2020. Natalia Gryglewska ogłosiła szczęśliwe wieści! Będzie reprezentować Polskę na Miss Grand International 2022!

Natalia Gryglewska to jedna z najpiękniejszych Polek, która jednocześnie może pochwalić się tytułem Miss Polonia 2020. Teraz 24-latka ogłosiła szczęśliwe wieści, bowiem będzie reprezentować Polskę na międzynarodowym konkursie piękności!

Multimedia

Natalia Gryglewska ogłosiła szczęśliwe wieści! Będzie reprezentować Polskę na Miss Grand International 2022!

Natalia Gryglewska to Miss Polonia 2020. 24-latka wówczas zachwyciła jury oraz publiczność i wszyscy byli zgodni, że to jedna z najpiękniejszych Polek.

Teraz Natalia Gryglewska ogłosiła szczęśliwe wieści, bowiem przed atrakcyjną modelką nowe wyzwanie. Kobieta będzie reprezentować Polskę na konkursie piękności Miss Grand International 2022!

Klaudia Kroczek zachwyca na antenie Wydarzenia 24. Piękna pogodynka w przeszłości była miss i grała w serialach!Zobacz więcej

Oficjalnie! 👑 Będę reprezentować 🇵🇱 na finale Miss Grand International 2022 w Dżakarcie. Jestem zaszczycona i niezwykle szczęśliwa, ponieważ wiem jak dużo pracy włożyłam w to, w jakim miejscu aktualnie się znajduję. Mam nadzieję, że podczas przygotowań dalej będę się rozwijać i będę Nas godnie reprezentować. Chcę również pokazać podczas całej tej drogi, jak wygląda to wszystko od środka i odpowiedzieć na Wasze pytania. Jadę tam ze swoim szczerym przesłaniem, które nie zmieniło od czasu wygrania Miss Polonia. Trzymajcie kciuki! Zaczynamy #roadtoMG

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    Dobra mina do złej gry. Wykolegowana z Miss World , a tak się cieszyła. Rozumiem, że jedzie panna Krysia.

    16.08.2022 17:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×