Miss Polonia 2020. Natalia Gryglewska pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji! Pokazała też swojego chłopaka!

22 letnia Natalia Gryglewska w marcu została nową Miss Polonia. Od tego czasu zrobiło się o niej głośno! Zaczęła częściej pojawiać się w mediach oraz jest bardzo aktywna na swoich profilach społecznościowych. Bierze udział także w różnych akcjach społecznych i eventach. Ostatnio została ambasadorką projektu dot. profilaktyki raka piersi "Dotykam=Wygrywam". Teraz przyszła pora na wakacje, na które piękna Natalia wybrała się do Portugalii wraz ze swoim chłopakiem!

Multimedia

Miss Polonia Natalia Gryglewska pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji! Pokazała też swojego chłopaka!

Natalia Gryglewska to Miss Polonia 2020. Pochodzi z Częstochowy. Studiuje dietetykę kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jej pasją są podróże, do tej pory zwiedziła blisko 30 krajów. Swoimi wspomnieniami z dalekich wojaży chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje 166 tysięcy osób.

Milena Sadowska, Karolina Bielawska i Natalia Gryglewska w wyjątkowej sesji! Zdobywczynie tytułów Miss zachwycają!Zobacz więcej

Nie inaczej jest w przypadku jej ostatnich wakacji. Królowa piękności wyjechała na urlop do słonecznej Portugalii. Na wyjeździe towarzyszy jej oczywiście ukochany chłopak. Para na gorących zdjęciach opublikowanych na Instagramie nie szczędzi sobie czułości! Serce pięknej Miss Polonia skradł 23 letni Mateusz Rećko, który jest sportowcem. Gra w siatkówkę w Avii Świdnik na pozycji atakującego.

Naszej Miss Polonia jak i jej chłopakowi życzymy pięknych i słonecznych wakacji! Zobaczcie, jak wypoczywa piękna Miss Polonia 2020!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×