Miss Polonia 2020. Natalia Gryglewska została najpiękniejszą Polką 2020 roku! Kim jest, skąd pochodzi i ile lat ma nowa Miss Polonia? Zobaczcie zdjęcia z gali!

Stało się! Za nami uroczysta gala wyborów Miss Polonia 2020! O tytuł najpiękniejszej Polki 2020 roku walczyło 20 dziewczyn, a najlepsza okazała się Natalia Gryglewska, która otrzymała tytuł oraz koronę Miss Polonia 2020! Skąd pochodzi? Kim jest? Ile mat? Sprawdźcie!

Multimedia

Uroczysta gala wyborów Miss Polonia 2020 za nami! W Teatrze Wielkim w Łodzi odbył się finał wyborów najpiękniejszej Polki 2020 roku. O tytuł Miss Polonia 2020 rywalizowało 20 dziewczyn i walka była bardzo zacięta, jednak jury postanowiło, że tytuł oraz korona Miss Polonia 2020 powędrowała do Natalii Gryglewskiej!

W trakcie gali kandydatki zaprezentowały się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji sukni koktajlowych i ślubnych projektu Sylwii Romaniuk, sukniach wieczorowych z kolekcji Roberta Czerwika - projektanta gwiazd, a także kolekcjach marek LAV-MAG, Gorsenia i Gabbiano. Nie zabrakło także występów gwiazd muzycznych. Na scenie zobaczyliśmy Alicję Szemplińską, Marcina Sójkę oraz Krystiana Ochmana - zwycięzców The Voice of Poland!

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki na nowych zdjęciach! Wiemy, kiedy odbędzie się finałowa gala wyborów Miss!Zobacz więcej

Natalia Gryglewska ma 22 lata, 173 cm wzroku i mieszka w Częstochowie. Miss Polonia 2020 tak mówi o sobie;

W ubiegłym roku skończyłam dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Moim największą pasją są podróże.

Zobaczcie zdjęcia z gali Miss Polonia 2020 oraz zdjęcia Natalii Gryglewskiej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • xxl (gość)

  Doopy nie urywa. Moim (skromnym) zdaniem dużo ładniejsza jest pierwsza vice miss. Ma zdecydowanie ładniejszy uśmiech i nie pokazuje dziąseł (jak kobyła).

  09.03.2021 19:48
 • Iks (gość)

  Przecież ona jest hujowa, po ciemku wybierali te miske :/

  09.03.2021 17:22
 • Aaaaaa (gość)

  Taka sobie jak na miss

  09.03.2021 08:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×