Miss Polonia. Karolina Bielawska wypoczywa na Karaibach. Piękna blondynka kusi ciałem na wakacjach

22 letnia Karolina Bielawska w listopadzie 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego czasu zrobiło się o niej głośno w mediach. Piękna blondynka aktualnie przebywa na wakacjach na Karaibach! Relacją z wyjazdu pochwaliła się na swoim na Instagramie.

Multimedia

Karolina Bielawska wypoczywa na Karaibach

Karolina w ostatnim czasie obroniła licencjat na Politechnice Łódzkiej. Również bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Sama jest organizatorką inicjatywy "Korona z głowy", która w czasie pandemii wsparła kilkadziesiąt instytucji i placówek pomocowych na terenie całego kraju. Jest też wolontariuszką akcji "Zupa na Pietrynie", gdzie co tydzień przygotowuje posiłki i zbiera fundusze na pomoc dla osób bezdomnych.

Miss Polonia przygotowuje się także do finału Miss World 2021, który odbędzie się w grudniu w Portoryko. Według międzynarodowych znawców i obserwatorów konkursów piękności Polka ma szansę na ogromny sukces w wyborach Miss Świata. Na ten moment Karolina typowana jest nawet do ścisłej piątki.

Milena Sadowska, Karolina Bielawska i Natalia Gryglewska w wyjątkowej sesji! Zdobywczynie tytułów Miss zachwycają!Zobacz więcej

W związku z dużą liczbą obowiązków w ostatnim czasie, związanych ze studiami, pomocą charytatywną i przygotowaniami do Miss Świata, piękna Karolina wybrała się na egzotyczne wakacje. Nasza Miss Polonia to wytrawna podróżniczka, do tej pory zwiedziła blisko 40 krajów! Aktualnie królowa piękności jest na dwutygodniowym urlopie w Dominikanie. Oczywiście chętnie dzieli się pięknymi zdjęciami z podróży na Karaiby w swoich social mediach.

Na wyjeździe towarzyszy jej największa przyjaciółka czyli... mama. Pani Agnieszka Zakrzewska - Bielawska jest również wielką fanką i miłośniczką podróży i pasję tę przekazała swojej pięknej córce, która podróżowała z nią od najmłodszych lat.

Naszej Miss Polonia życzymy pięknych i niezapomnianych wakacji!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×