Miss Polonia. Milena Sadowska, Karolina Bielawska i Natalia Gryglewska w wyjątkowej sesji! Zdobywczynie tytułów Miss zachwycają!

W zeszłym tygodniu w Warszawie odbyła się sesja wizerunkowa z udziałem laureatek najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - Miss Polonia. Udział w niej wzięły m.in. Milena Sadowska, Karolina Bielawska i Natalia Gryglewska, które na fotkach po prostu zachwycają! Zobaczcie sami!

Multimedia

Na planie zdjęciowym pozowały wspólnie: aktualnie panująca Miss Polonia 2020 - Natalia Gryglewska, zwyciężczynie z lat ubiegłych: Karolina Bielawska (2019) i Milena Sadowska (2018) oraz dwie Wicemiss z roku 2020: Klaudia Wonatowska i Faustyna Wespińska. Zdjęcia z sesji, wykonane przez fotograf Magdalenę Michalak, będą promowały nadchodzącą edycję wyborów.

Najpiękniejsze Polki pozowały w wyjątkowych stylizacjach i strojach przygotowanych przez tak prestiżowe marki jak Pinko, Elisabetta Franchi, Zaquad. Przepiękne suknie wieczorowe zapewniło Atelier Madonna. O fryzury zadbali styliści Wierzbicki & Schmidt Academy, znani z programu telewizyjnego "Ostre Cięcie", a makijaże wykonał Paweł Borkowski, główny wizażysta marki Estee Lauder w Polsce.

A co wiemy o najpiękniejszych Polkach? Zacznijmy od aktualnie panującej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej. 22 letnia studentka dietetyki klinicznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, pochodzi z Częstochowy. Jej pasją są podróże, co zresztą można zaobserwować na jej Instagramie, który obserwuje 165 tysięcy followersów. Niebawem rozpoczyna organizację warsztatów dla kobiet, z zakresu dietetyki i samoakceptacji.

Natalia Gryglewska została najpiękniejszą Polką 2020 roku! Skąd jest i ile ma lat?Zobacz więcej

Jej poprzedniczka, Karolina Bielawska studiuje zarządzanie na Politechnice Łódzkiej, aktywnie działania społecznie i charytatywnie. Sama jest organizatorką inicjatywy "Korona z głowy", która w czasie pandemii wsparła kilkadziesiąt instytucji i placówek pomocowych na terenie całego kraju. Jest też wolontariuszką akcji "Zupa na Pietrynie", gdzie co tydzień przygotowuje posiłki i zbiera fundusze na pomoc dla osób bezdomnych. Aktualnie przygotowuje się do konkursu Miss World 2021, który odbędzie się w grudniu w Portoryko. Według międzynarodowych znawców i obserwatorów konkursów piękności Polka ma szansę na ogromny sukces w finale Miss Świata. Na ten moment Karolina typowana jest nawet do ścisłej piątki!

Z kolei Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Na liście jej sukcesów znajduje się półfinał Miss World 2019 i udział w popularnych programach telewizyjnych, m.in "Star Voice, gwiazdy mają głos" czy "Jaka to melodia". Niedawno wróciła z Tajlandii, gdzie reprezentowała nasz kraj na już drugim konkursie międzynarodowym - Miss Grand International 2020.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×