Miss Polonia. Rozalia Mancewicz jest w ciąży! Jej siostra... również pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

Dobre wieści od byłem Miss Polonia, Rozalii Mancewicz. Piękna blondynka właśnie spodziewa się swojego drugiego dziecka! Co więcej, to nie jedyna ciąża w jej rodzinie, bowiem ciążowym brzuszkiem... pochwaliła się również jej siostra, Natalia Mancewicz!

Multimedia

Jak donosi "Gazeta Współczesna" w podlaskim Majątku Howieny jest prawdziwy baby boom! Double Trouble! Two babies on board! - ogłosiła na Instagramie Rozalia Mancewicz. Była Miss Polonia pochwaliła się ciążowym brzuszkiem razem z siostra Natalią, która też spodziewa się dziecka.

Jak piękne siostry Mancewicz spędzają święta? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rozalia Mancewicz ma za sobą udział w kilku polskich konkursach piękności, została m. in. Miss Polonia 2010. Była też gwiazdą programu "Celebrity Splash". Nie ceni sobie jednak życia w blasku fleszy. Jak sama podkreśla, najważniejszą wartością jest dla niej rodzina, dlatego chce mieć gromadkę dzieci. Teraz spodziewa się drugiego potomka! Ślub z ukochanym Marcinem Jaworskim wzięła sześć lat temu, a w 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko byłej miss - syn Henryk.

Natalia Mancewicz natomiast spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Natalia rok temu powiedziała tak swojemu ukochanemu. Po bajkowym ślubie i hucznym weselu w Howieńskiej Stodole niemal zrezygnowała obecności w sieci. Skupienie na życiu w małżeństwie przyniosło pierwszą ciążę!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Many (gość)

  Niezła impreza była..

  11.10.2020 21:21
 • Motocyklista (gość)

  A z jednym panem, czy jest ich dwóch.... Bo to ważne...

  11.10.2020 20:54
 • Hihi (gość)

  O jejku jejku moja pani też jest w ciąży i nikt nie robi z tego tyle hałasu

  11.10.2020 20:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×