Miss Polski 2016. Kim jest Paulina Maziarz - najpiękniejsza Polka 2016 roku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Nowa Miss Polski wybrana! Miss Polski 2016 roku została pochodząca ze Zwolenia Paulina Maziarz. Co o niej wiemy? Poznajcie ją bliżej!

Multimedia

Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska przekazała koronę nowej Miss. Została nią Paulina Maziarz, która w maju 2016 roku zdobyła tytuł Miss Ziemi Radomskiej 2016. Nowa królowa piękności zaznacza, że udział w wyborach był dla niej przygodą. Okazuje się jednak, że ta przygoda potrwa aż rok - do czasu wyborów kolejnej Miss Polski.

MISS POLSKI 2016 - CZYTAJ TAKŻE:

ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ PODCZAS GALI FINAŁOWEJ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
MISS SUPRANATIONAL 2016. POLKA EWA MIELNICKA W TOP10! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paulina ma 20 lat i mieszka wraz z rodzicami i dwoma starszymi braćmi. W Zwoleniu chodziła do szkoły podstawowej i gimnazjum, a potem do klasy o profilu administracyjnym Liceum Ogólnokształcącego imienia Jana Kochanowskiego. - Jestem studentką pierwszego roku administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Lubię spędzać czas aktywnie, między innymi biegam, chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze. Moim zainteresowaniem jest modeling z którym chciałabym wiązać swoją przyszłość - wskazywała Paulina jeszcze przed galą Miss Polski 2016.

Nowa Miss ma chłopaka Radka. Start w regionalnym konkursie piękności Miss Ziemi Radomskiej 2016 miał być dla niej pierwszą, poważną próbą w drodze do kariery modelki. Wyzwanie potraktowała bardzo poważnie, widać było jej duże zaangażowanie w sesje zdjęciowe, ćwiczenia choreograficzne, próby i liczne przymiarki strojów. Po zdobyciu tytułu Miss Ziemi Radomskiej 2016 wzięła udział w ćwierćfinałach Miss Polski w Kozienicach, gdzie dostała się do grupy finałowej. We wrześniu wzięła udział w zgrupowaniu w Krynicy Zdroju - miejscowości, która już od kilku lat stolicą Miss Polski. Podczas gali finałowej, która odbyła się 4 grudnia 2016 r. została wybrana Miss Polski 2016! Przed nią rok panowania i reprezentowania Polski na światowych konkursach piękności. Trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • olo244 (gość)

    Co wy pierdolicie znam ją osobiście i jest mega śliczna

    27.01.2017 10:57
  • Marcin (gość)

    O kurcze ... mogłaby być ewentualnie miss Libanu z taką twarzą, ale nie POLSKI ! Poza tym sztuczne rzęsy powinny być zakazane na konkursach.

    05.12.2016 20:58
  • Bosh (gość)

    To na miss World nie wygramy w tym roku, ani sie nie dostaniemy do 20

    05.12.2016 19:21
  • Lolek (gość)

    "Korona jest, tak ze jedno marzenie mi się spełniło. Choć nie ukrywam, że miss Polski traktowałam jako przygodę" Czyli że ona dopiero zaczyna sie rozkręcać.

    05.12.2016 18:49
  • limes (gość)

    Niestety, wybór najpiękniejszej nie zaszczycił pięknej Polki. Tej Paulinie brakuje kobiecych kształtów, urodę ma banalnej aryjki , wyróżniała się tylko uśmiechem. Ostatnio oglądam w tvn i na polsacie te najzdolniejsze i najpiękniejsze osoby jak nic przypominających icków i hajki.

    05.12.2016 18:09
  • Michał (gość)

    Masakra, chuda szczapa z krzywymi nogami, ja kibicowałem 8. trudno... no właśnie to prawda, wcale nie była zaskoczona, że wygrała, nie ma sprawiedliwości

    05.12.2016 15:42
  • Daga (gość)

    Fakt jest taki ,iz wszstkie sa ładne i zgrabne,moga byc nie w czyims guscie ,ale sa ponad przecietne z urody. Nowa miss (przeraszam ,ze sie tak wyraze) ,ale "dupy nie urywa" ... Bez makijazu to pewnie malo kto by na nia spojrzał,taka "kaska".

    05.12.2016 13:31
  • Studjentka (gość)

    NIE CHCĘ OPUSZCZAĆ STUDJI.

    05.12.2016 12:26
  • www (gość)

    Jasna ch. kto je wybiera...

    05.12.2016 12:07
  • Lucyna (gość)

    Szkoda że wygrała tak mało atrakcyjna dziewczyna. Nie ma szans w światowych wyborach. Kiedy zaczną wygrywać blondynki ze słowiańską urodą?

    05.12.2016 11:46
  • frans (gość)

    Jestem mężczyzną i tez mi się nie podoba

    05.12.2016 11:33
  • wtyk (gość)

    może mam słaby gust ale dla mnie ona jest przeciętnie ładna.Dziwny werdykt jak dla mnie .Ale gratulacje

    05.12.2016 11:31
  • kasiu (gość)

    nie podoba się tylko kobietom

    05.12.2016 11:12
  • sann (gość)

    PORAŻKA!!!

    05.12.2016 10:56
  • Michał (gość)

    Bardzo fajna, spontaniczna i naturalna dziewczyna. To jest to co lubię.

    05.12.2016 10:52
  • Gienek (gość)

    Oglądałem ten konkurs. Piję sobie piwko i przy trzecim uznałem, że wytypuję podium (zanim zrobią selekcję). Postawiłem na 8 (brunetka z ładną twarzą), 14 (nie wiem co mnie podkusiło, wesoła była jakby jej nie zależało), 23 (taka sierotka, ale miała coś w sobie), 24 (za nogi) i jako ostatnią dodałem 5 (bo urzekła mnie uśmiechem). Mówię bratu - one będą na podium. Nie obstawiłem jedynie kolejności. Gdy padały kolejne nr czułem jakbym wygrał w totka. Nie trafiłem jedynie 9 i 13. Jednak gdy alkohol przestał działać stwierdzam, że tytuł miss polski dla 14 to pomyłka a jury też musiało być pod wpływem alkoholu.

    05.12.2016 10:38
  • zbyszek (gość)

    PIEKNA ! UROCZA DZIEWCZYNA ! GRATULACJE !

    05.12.2016 10:35
  • maria (gość)

    Przecietna.jurii nie ma gustu!

    05.12.2016 09:52
  • gossc (gość)

    Tez się zastanawiam. Nie mogla wygrać 5?

    05.12.2016 09:52
  • Trista (gość)

    Ciekawe gdzie jury miało oczy.. Tyle ładnych dziewczyn a wybrali jedna z najbrzydszych..

    05.12.2016 09:51
NowszeStarsze