Miss Polski 2018. Najpiękniejsza Polka wybrana! Nową Miss została Olga Buława! [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami finał Miss Polski 2018! Poznaliśmy najpiękniejszą Polkę, która przez nadchodzący rok będzie nosić koronę i dzierżyć tytuł Miss Polski! Decyzją jury tytuł Miss Polski 2018 zdobyła Olga Buława!

Multimedia

MISS POLSKI 2018 - WYNIKI

Już po raz dwudziesty dziewiąty została wybrana Miss Polski. O tytuł walczyło aż 28 najpiękniejszych Polek, które na scenie w Krynicy Zdroju walczyły o tytuł i koronę Miss Polski 2018.

Kandydatki do korony reprezentowały m.in.: Pomorze, Podlasie, Śląsk, Opolszczyznę, Mazowsze, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Małopolskę, Ziemię Świętokrzyską, Kujawsko-Pomorską i Warmińsko-Mazurską oraz Polonię brytyjską. Która z nich okazała się najlepsza? Dodajmy, że do poza koroną i tytułem, zwyciężczyni otrzyma także czek na 50 tysięcy złotych, biżuterię od Jubiler Schubert, kolekcję od Tomaotomo i Violi Piekut oraz roczną opiekę w klinice RosaMed.

Finalistki Miss Polski 2018 w kostiumach kąpielowych. Jak się prezentują? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Podczas finałowej gali Polki zaprezentowały się w sześciu pokazach – m.in. w strojach kąpielowych, w sukniach ślubnych i wieczorowych. Występy oceniało jury w składzie: Miss Polski 2017 Kamila Świerc oraz projektanci - Viola Piekut i Tomasz Olejniczak. Dodatkowo na scenie ogromne show zrobiła Margaret. W koncercie wzięli również udział: Filip Lato - zwycięzca 9. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Mateusz Łopaciuk - zwycięzca „Śpiewajmy razem. All Togehter Now”, Mateusz Ziółko - zwycięzca 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz zespół Electric Girls i Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”.

W finałowej dziesiątce Miss Polski 2018 znalazły się Kinga Wawrzyniak, Roksana Oraniec, Joanna Babynko, Klaudia Pustkowska, Olga Buława, Marta Kaczmarczyk, Elwira Talmowska, Angelika Hejner, Karina Szczepaniek oraz Luiza Szczerbowska, która została również Miss Polski Internetu.

MISS POLSKI 2018 - LISTA TYTUŁÓW:

MISS POLSKI 2018: OLGA BUŁAWA
I WICEMISS POLSKI: Karina Szczepanek
II WICEMISS POLSKI: Joanna Babynko
III WICEMISS POLSKI: Kinga Wawrzyniak
IV WICEMISS POLSKI: Marta Kaczmarczyk
Miss Polski Wirtualnej Polski: Joanna Babynko
Miss Widzów Polsatu: Joanna Babynko
Miss Internetu: Luiza Szczerbowska

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    wirus HPV na dolnej wardze ust?,kłykcin czy pypeć

    12.12.2018 03:56
  • Zadowolony (gość)

    Hura. Wygrała polka ;)

    11.12.2018 12:48
  • Ona (gość)

    Piękna.

    11.12.2018 05:59
  • Ania (gość)

    1-Wice bardzo ladna myslalam ze to ONA bedzie wybrana jako mis

    10.12.2018 18:59
  • Jurek (gość)

    Czy wy patrzycie tylko na twarz ?? A sylwetka figura ?? To gips . Jak ktoś oglądał w piątek Suprainternational miss to widział jakie dziewczyny mają figury . Nr 1 moze buzia jeszcze jeszcze Ale pośladki Pani Joanny zostawiają dużo do życzenia. Młoda dziewczyna A cellulit na tyłku. Miss która została wybrana ma 27 lat !! Za chwilę nie będzie mogła brac udziału w konkursach piękności :)

    10.12.2018 14:17
  • Zyga (gość)

    A moim.zdaniem ten cały mis powinna wygrać bym 3

    10.12.2018 08:50
  • CZARNA ARMATA. (gość)

    NO A TERAZ CZEKAM NA TO MIĘCHO W DUBAJU I BĘDZIEMY ROZSADZAĆ DO KWIKU ZA 10TYSIĘCY DOLARÓW :-)))

    10.12.2018 08:16
  • Sławek (gość)

    Te wybory są ustawione do 10 weszły same brzydale poza nr 1 o czym też świadczy ilość zdobytych tytułów. Dużo ładniejsze od pozostałej 9 były np panie nr. 10,16,27, ale nie do 10 weszły maszkary i wygrała najstarszą no żenada... Wogole w takim konkursie powinien być kompletnie zakazany makijaż. Gdyż skoro są to wybory najładniejszej to niech to będzie naturalne a nie pod kilogramem tapety...

    10.12.2018 06:50
  • Alicja (gość)

    Moja faworytka.

    10.12.2018 05:55
  • Marcin (gość)

    Wybrano odpowiednią.

    10.12.2018 05:34
  • Marcin (gość)

    Nr 1 to tak ładna grzeczna dziewczynka. Za mało sexi.

    10.12.2018 05:33
  • Bezstronny (gość)

    Moim zdaniem najładniejsza to nr1. Nie było to jakaś ustawka?

    10.12.2018 04:59
  • Gość (gość)

    Moim zdaniem nie było w czym wybierać. Kiedyś w konkursie brały udział naprawdę piękne panie. Te były przeciętne .

    10.12.2018 04:08
  • Wroclaw 1946 (gość)

    W Dubaju juz zacieraja rece i sie szykuja

    10.12.2018 02:05
  • Marta (gość)

    Gratulacje dla nowej miss. Trzymałam za nią kciuki.

    09.12.2018 23:55
  • Ja (gość)

    Oglądałam fotki bez makijażu zarówno Olgi jak i Joanny. Jednak Olga ładniejsza.

    09.12.2018 23:48
  • gość (gość)

    Pani z nr 1 naturalna i bardzo ładna.Miss ze sztucznymi rzesami słaba a pierwsza wice !!to szkoda slow😢

    09.12.2018 23:44
  • Lu_ (gość)

    Moje zdanie, miss Joanna Babynko a wice Olga Buława :) i mojej żony też i jeszcze jedno, jak się na całokształt patrzy to te 50 tyś to wstyd ....

    09.12.2018 23:32
  • Beata (gość)

    Od pierwszego wyjscia dziewczyn odrazu zagłosowałam na Joannę z numerem jeden mimo że dziewczyna z numerem 26 z mojego miasta . Pozdrawiam.

    09.12.2018 23:32
  • Gosia (gość)

    Też byłam za Panią nr 1