Miss Polski 2018 wyniki półfinału. Pierwsza część wyborów najpiękniejszej Polki za nami! Oto kandydatki do tytułu Miss Polski! [DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami półfinał wyborów Miss Polski 2018! Na scenie w Kozienicach zaprezentowało się niemal 40 kandydatek do korony i tytułu najpiękniejszej Polki, lecz o finałowej rywalizacji zmierzy się jedynie 28 dziewczyn! Zobaczcie, jak wyglądały kandydatki do tytułu Miss Polski i kto awansował do finału!

Multimedia

Amfiteatr w Kozienicach już po raz ósmy gościł najpiękniejsze Polki. Przyjechało ich prawie 40, by po tygodniu wyczerpujących prób choreograficznych pod czujnym okiem Anny Bubnowskiej, przymiarek, sesji fotograficznych oraz lekcji stylizacji i wizażu, zaprezentować się na scenie. Wystąpiły w czterech odsłonach: kolekcji dżinsowej, strojach kąpielowych oraz dwóch kolekcjach koktajlowych. Gospodarzami wieczoru byli popularny dziennikarz Telewizji Polsat Maciej Dowbor oraz debiutująca w roli prowadzącej, aktualnie panująca Miss Polski, Kamila Świerc. Wystąpiły zespoły Blue Cafe i Loka.

Miss Polski wzięła drugi ślub! Jak wyglądała podczas Wesela Kurpiowskiego? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Do ścisłego finału, który odbędzie się 9 grudnia w Krynicy Zdroju awansowało 28 najpiękniejszych Polek z niemal wszystkich zakątków Polski. Reprezentują między innymi: Pomorze, Podlasie, Śląsk, Opolszczyznę, Mazowsze, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Małopolskę, Ziemię Świętokrzyską, Kujawsko-Pomorską i Warmińsko-Mazurską. Jest też przedstawicielka Polonii Brytyjskiej.

Podczas gali półfinałowej wręczono dwa tytuły komplementarne. Miss Polski Internetu została Katarzyna Bukowiec z miejscowości Płoty (zachodniopomorskie) a Miss Kozienic – Joanna Babynko z Białegostoku. Wśród finalistek są absolwentki szkół średnich, studentki uniwersytetów Medycznych, Przyrodniczych, Akademii Wychowania Fizycznego czy Politechniki, są też właścicielki prywatnych biznesów, prezenterki telewizyjne, pielęgniarki, kosmetyczki i stewardessa. Uprawiają przeróżne sporty, od akrobatyki sportowej i powietrznej, poprzez tenis, pływanie, siatkówkę i boks, po karate Shotokan, którego wicemistrzynię Europy mamy wśród tegorocznych pretendentek do korony. Są instruktorkami jazdy konnej, jogi, tańczą taniec towarzyski a niektóre z nich - taniec ludowy.

Ponętny czarny charakter z "M jak miłość"! Kim jest? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Różnią się niemal wszystkim: kolorem włosów, wzrostem, temperamentem, zainteresowaniami i podejściem do życia. Ale wszystkie łączy jedno – marzą, żeby w grudniu 2018 nałożyć koronę Miss Polski. Ich zmagania będziemy mogli śledzić na antenach Polsatu, zanim się to jednak stanie zapraszamy do oglądania retransmisji z koncertu półfinałowego już we wtorek 3 lipca o godzinie 21.00 na antenie Czwórki.

Do finału Miss Polski 2018 awansowały:

 1. Joanna Babynko – woj. podlaskie
 2. Weronika Bartkowska – woj. pomorskie
 3. Aleksandra Bodora – woj. opolskie
 4. Aleksandra Bogdan – woj. warmińsko-mazurskie
 5. Katarzyna Bukowiec – woj. zachodnio-pomorskie
 6. Olga Buława – woj. zachodnio-pomorskie
 7. Justyna Flejsner – woj. łódzkie
 8. Sylwia Gibała – woj. mazowieckie
 9. Angelika Hejnar – woj. podkarpackie
 10. Anna-Maria Jaromin – woj. śląskie
 11. Marta Kaczmarczyk – woj. mazowieckie
 12. Kinga Kołaczyńska – woj. kujawsko-pomorskie
 13. Aleksandra Kowalczyk – UK & Ireland
 14. Wiktoria Kędzierska – woj. śląskie
 15. Małgorzata Mazur – woj. pomorskie
 16. Dominika Mieczkowska – woj. śląskie
 17. Aleksandra Nowacka – woj. mazowieckie
 18. Dominika Ociepa – woj. śląskie
 19. Roksana Oraniec – woj. świętokrzyskie
 20. Klaudia Pustkowska – woj. podkarpackie
 21. Karolina Soczewka – woj. mazowieckie
 22. Karina Szczepanek – woj. podlaskie
 23. Luiza Szczerbowska – woj. śląskie
 24. Elwira Talkowska – woj. podlaskie
 25. Magdalena Wasiluk – woj. podlaskie
 26. Kinga Wawrzyniak – woj. małopolskie
 27. Karolina Wojtiuk – woj. lubelskie
 28. Paloma Żochowska – woj. mazowieckie
Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×