Miss Polski 2019. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki. Która z nich odbierze koronę od Olgi Buławy?

To już 30. finał konkursu Miss Polski. Olga Buława odda koronę najpiękniejszej Polki 8 grudnia 2019 r. Walczyć o nią będą 24 kandydatki do tytułu Miss Polski 2019. Poznajcie je wszystkie!

Multimedia

Miss Polski 2019 - kandydatki

Za nami oficjalna sesja wizerunkowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2019. Pracy kandydatek na planie przyglądała się również Miss Polski 2018 – Olga Buława, która już wkrótce przekaże swoją koronę kolejnej dziewczynie okrzykniętej najpiękniejszą Polką.

Miss Polski 2018 Olga Buława o tym, jak łączy pracę stewardessy z obowiązkami Miss!Zobacz więcej

Finalistki zaprezentowały się w pięknych kreacjach z Atelier Viola Piekut. Sama projektantka uczestniczyła w sesji, wspierała, udzielała cennych porad i pomagała naszym kandydatkom jak najlepiej zaprezentować się na zdjęciach. O podkreślające urodę makijaże kandydatek do korony zadbał sztab wizażystów z Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk a eleganckie fryzury są dziełem stylistów z Zaremba International Academy.

Przypomnijmy, że w tym roku odbędzie się 30. edycja tego Narodowego Konkursu Piękności. Kandydatki udadzą się na Śląsk a konkretnie do Katowic, gdzie w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym odbędzie się 8 grudnia o 20.00 finał Miss Polski. Galę poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą edycję Miss Polski, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży. Poza prezentacjami finalistek konkursu w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych kolekcji, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Za reżyserię gali Miss Polski już po raz jedenasty będzie odpowiadał Szymon Łosiewicz, choreografię przygotuje Anna Bubnowska, a nad stylizacjami będzie czuwała Kasia Cygańska. Gala jak co roku będzie transmitowana w Telewizji Polsat.

Poznaj wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski 2019 w naszej galerii!

Daniel Borzewski z Warszawy nowym Misterem Polski! Kim jest? Co zrobi z tytułem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Żadna z nich nie dorówna miss Polski 2018 Oldze Buławie. Taka piękność jak Olga zdarza się może raz na 50 lat.

  23.11.2019 12:28
 • Lala (gość)

  Każdego jak upięknią wymalują dopną włosy to tez może być mis. Ja tez mogę

  12.11.2019 17:05
 • Piotrek (gość)

  Słabo w tym roku :/ już gwiazdy telewizji się bardziej nadają.. przed ostatnia Pani ma jeszcze ładna buzię i tyle.

  12.11.2019 16:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×