Miss Polski 2020. Anna Maria Jaromin prywatnie. Kocha konie, chce napisać książkę. Ma chłopaka? Poznajcie ją bliżej!

Jaka prywatnie jest Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2020? Najpiękniejsza Polka uwielbia ruch, a jej marzeniem jest napisać książkę. To jednak nie wszystko. Co już zdradziła o sobie Anna Maria Jaromin? Poznajcie ją bliżej.

Multimedia

Anna Maria Jaromin została Miss Polski 2020. Zaraz po przejęciu korony od Magdaleny Kasiborskiej, Miss Polski 2019 wyznała, że jej największym marzeniem jest napisać książkę. -Chciałabym pomóc innym dziewczynom wahającym się czy przystąpić do konkursów piękności, aby nie czuły się tak zagubione, jak ja na samym początku mojej przygody. Licząc gdzieś głęboko w sercu, że choć część z nich ją przeczyta i wykorzysta podczas swojego startu w konkursie - wyjaśniła Anna Maria Jaromin.

Najpiękniejsza Polka wybrana! Która dziewczyna zdobyła tytuł i koronę?Zobacz więcej

Jaka prywatnie jest Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2020? Co jeszcze o niej wiadomo?

Miss Polski 2020 studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne (psychokryminalistyka). Od 12 lat trenuje jazdę konną, która jest jej wielką pasją. Ma na tym koncie pewne sukcesy - w 2015 roku wygrała Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w kategorii mała runda. W przyszłości chciałaby wrócić do aktywnego udziału w zawodach jeździeckich.

Miss Polski w dzieciństwie trenowała balet. -Bardzo podobały mi się stroje baletnic, które kojarzyły mi się z królewnami i właśnie dlatego moim marzeniem było zostać tańczącą królewną - wyznała. Oprócz tego trenowała pływanie, przez cztery lata uczyła się gry na gitarze.

Anna Maria Jaromin jest piękna i wszechstronnie uzdolniona. Na forach internetowych niektórzy porównują ją do Megan Fox. Czy Anna Maria Jaromin rzeczywiście jest podobna do amerykańskiej aktorki?

Zobaczcie jej prywatne zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kacper (gość)

  Patrząc na jej gały widac że soczewki nosi i ma dosc mocną wade wzroką a nawet można dostrząc ze jedno oko jej troszke ucieka a tak po za tym moim zdaniem wygrac powinna dziewczyna z numerem 3 lub 21

  19.01.2021 18:29
 • Doda (gość)

  Klasyczna polska uroda. Dobrze ze jest z Katowic. Moze zostanie Miss Swiata?

  19.01.2021 08:20
 • ewa (gość)

  Moim zdaniem z całej tej branży najlepsza jest wróżka Agnieszka, ma wiele pozytywnych opinii, wróży od kilaka nastu lat, można zakupić wróżbę przez Internet tu: wrozkaagnieszka. pl odpowiada szybko (w ciągu 2 godzin) i treściwie, ja mam prawie 42at i zawsze korzystam z jej usług i nigdy sie nie zawiodłam

  19.01.2021 07:36
 • Jone (gość)

  Google płacąc konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w pierwszym miesiącu dzięki tej akcji. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! . Wydaje się to niewiarygodne, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz. Oto, o co chodzi i jak zacząć dzisiaj ...... 𝐖𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐬𝟕𝟗.𝐜𝐨𝐦

  19.01.2021 01:05
 • Marcin (gość)

  No nie wiem. Niby ładna ale jakaś taka nijaka, bez wdzięku. Pierwsza vicemisss bardziej mi się podobała, babeczka z charakterem.

  18.01.2021 23:01
 • :/ (gość)

  Do abudabi może latać by klocki od mohamedow na klate łapać.

  18.01.2021 19:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×