Miss Polski 2020. Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki opowiadają o sobie! Ile mają lat i skąd pochodzą?

17 stycznia po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! Jedna z 23 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. Galę finałową ma żywo pokaże Polsat. Już dzisiaj poznajcie finalistki Miss Polski 2020! Ile mają lat i skąd pochodzą?

Multimedia

Miss Polski 2020 FINAŁ - w niedzielę, 17 stycznia, o godzinie 20:00 na antenie Polsatu

Oficjalna sesja zdjęciowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2020, autorstwa Igora Drozdowskiego, powstała w kilka dni temu w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Finalistki prezentują się w przepięknych kreacjach z najnowszej projektantki Violi Piekut. O ich makijaże zadbały „Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk” natomiast o fryzury „Zaremba International Academy”. Zdjęcia pojawią się w katalogu Miss Polski 2020, ale efekty ich pracy możecie już zobaczyć w naszej galerii! Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie.

Takiego finału Miss Polski jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. W trakcie wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pięknie zaaranżowanych pokazach modowych, zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual od Violi Piekut, strojach kąpielowych Self Collection, odzieży termicznej od Brubeck oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych od Violi Piekut.

24 dziewczyny walczą o tytuł najpiękniejszej Polki! Kim są i skąd pochodzą? Kiedy finał?Zobacz więcej

Uroczysta gala finałowa odbędzie się w tym roku w Warszawie, w studiu Cyfrowego Polsatu. Gospodarzami wieczoru będą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży, finalistka Miss Polski 2005 dostała się do najlepszej dziesiątki ówczesnej edycji i z pewnością udzieli obecnym uczestniczkom cennych rad. Reżyserem gali Miss Polski 2020 będzie Joanna Majorkiewicza choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę, a producentem telewizyjnym jest Polsat.

Jaka będzie zwyciężczyni tegorocznej edycji Miss Polski? Która z dzisiejszych najpiękniejszych Polek dołączy do panteonu Miss Polski? Przekonamy się już 17 stycznia! Relacja na żywo o godz. 20:00 w Polsacie. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz ekipy realizacyjnej zgrupowanie oraz finał konkursu odbędzie się bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego. Do pracy zostaną dopuszczone tylko osoby z wynikiem negatywnym testu na obecność koronawirusa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tomek (gość)

  Przyznam, że zaskakujące kanony piękna. Może że dwie Panny w miarę ok, ale reszta to raczej alternatywne piękno.

  18.01.2021 22:18
 • andrzej (gość)

  22 letnia nastolatka - ale numerzz

  18.01.2021 14:01
 • P. P (gość)

  A ty to pewnie piękna jesteś

  17.01.2021 21:51
 • Anka (gość)

  Ja prld... same paszczury 😱

  12.01.2021 22:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×