Miss Polski 2020. Sandra Naum studiuje aktorstwo! Piękna IV Wicemiss Polski zrobi karierę?

Finał wyborów Miss Polski 2020 już za nami, ale czujemy, że kilka z kandydatek do korony może na dłużej zostać w życiu publicznym. Naszą uwagę kierujemy szczególnie ku Sandrze Naum, która jest studentką aktorstwa! Piękna IV Wicemiss Polski zrobi karierę?

Multimedia

Sandra Naum urodziła się 5 listopada 1998 roku i pochodzi z Łączy w gminie Rudziniec. Od niedawna jest studentką aktorstwa w Akademii Teatralnej w Warszawie i wiele wskazuje na to, że tytuł IV Wicemiss Polski może jej bardzo pomóc w aktorskiej karierze.

Swoje artystyczne zdolności Sandra Naum prezentowała już wcześniej, bowiem jej drugą pasją jest śpiewanie! W ostatnich latach na YouTubie publikowała swoje covery najpopularniejszych piosenek, co już jej zapewniło duże grono fanów.

Joanna Liszowska skradła całe show! Założyła kreację z gigantycznym dekoltem Zobacz więcej

Nie dziwimy się, bo jej wykonania piosenek takich artystów jak m.in. Ariana Grande, Dua Lipa, Selena Gomez, Taylor Swift czy Camila Cabello naprawdę robią wrażenie! Zresztą zobaczcie sami! Przy okazji warto dodać, że Sandra w 2016 roku próbowała swoich sił w programie "The Voice of Poland".

Najpiękniejsza Polka wybrana! Która dziewczyna zdobyła tytuł i koronę?Zobacz więcej

Sandra Naum okazała się prawdziwym odkryciem tegorocznych wyborów Miss Polski. Wokalistka i studentka aktorstwa dzielnie pokonywała kolejne etapy, za każdym razem meldując się w czołówce uczestniczek, dzięki czemu finalnie otrzymała tytuł i koronę IV Wicemiss Polski!

Wróżycie jej karierę? My kibicujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    Wiem z doświadczenia że te wybory Miss są skorupowane od samego początku do końca.

    25.01.2021 14:42
  • Munia (gość)

    Brzydka napompowana

    24.01.2021 16:48
  • gba (gość)

    W Jury były same starsze Panie. Nie dziwne, że do finału nie dostała się większość ładnych dziewczyn. Inna sprawa, że internauci też nienajlepiej wybrali.

    24.01.2021 12:46
  • Gośka (gość)

    Piękna naturalna kobieta. Była moją faworytką do pierwszej nagrody.

    24.01.2021 11:37
  • Bobo (gość)

    Ja też uważam że ona nie zasługuje na czwarte miejsce.byly ładniejsze.ona to taka pusta lala bez wyrazu

    24.01.2021 11:11
  • Mirek (gość)

    Ona jest brzydka okropna ... Komu okularów pożyczyć .?

    24.01.2021 11:00
  • Jacek (gość)

    Życzę Jej jak najlepiej ale w 5 nie powinna się znaleźć

    24.01.2021 10:43
  • Jerk (gość)

    Piękna Jest. Jak ktoś pisze, że nie jest, to albo zazdrosna kobieta, albo jakiś gość, ale... ekhm... jestem dla was tolerancyjny.

    24.01.2021 10:26
  • Darek (gość)

    Piękna? Jury chyba ma problem ze wzrokiem. Jest gruba z botoksem.

    24.01.2021 09:46
  • Gosc (gość)

    Pięknością jest każda kobieta i niestety nadużycie tego słowa jest niewskazane. Poprostu kobieta która wygrała może zostac albo nie zostać aktorka.

    24.01.2021 09:27
  • MeryJest (gość)

    To ona powinna wygrac jest ładniejsza od obecnej miss

    24.01.2021 09:27
  • Darek (gość)

    Myślałem, że to Magda Gessler. Ogólnie uroda bardzo nienaturalna. Ciężko uwierzyć, że to miss czegokolwiek.

    24.01.2021 08:59
  • Nowik (gość)

    Takie uda to dobre do ujeżdżania...

    24.01.2021 08:44
  • Gość (gość)

    Może w Dubaju by zrobiła karierę

    24.01.2021 08:35
  • Anonim. . (gość)

    Widząc powyższe komentarze brak mi słów. Ludzie ale was zazdrość zżera ...

    24.01.2021 08:06
  • Krzycho (gość)

    Naprawdę nie ma juz u nas ładnych dziewczyn??. Figura bardzo przeciętna, napompowana na twarrzy bardzo nienaturalnie, wlosy jak u lwa ,na pewno ta Miss nie wygrała przez to, że jest ładna!

    24.01.2021 07:05
  • Kamil (gość)

    Brzydka nie jest ale ładna też nie do tego gruba.Strój sportowy nie pomoże bo i tak widać że jest gruba i nic nie trenuje.

    24.01.2021 07:00
  • Koneser (gość)

    Czym tu się zachwycać ?uroda pospolita , figura to raczej jej brak . Śpiewa, tańczy , recytuje to do jakiegoś talent show a nie do konkursu piękności . Straszne parcie na szkło !!! Shoping Queen i jeszcze jakieś epizodziki . Napewno nie zasłużyła na top 5 !!!!!

    24.01.2021 02:29
  • Jscek (gość)

    Jestem muzykiem, interpretacja poprawna, całość nie powaliła mnie na kolana. Średnio to wyszło. Plus, nie po angielsku.

    23.01.2021 23:34
  • Fan (gość)

    Ona jeszcze wszystkim kiedyś pokaże swoją wyjątkowość.

    23.01.2021 23:20
NowszeStarsze