Miss Polski 2021 kandydatki. 24 najpiękniejsze Polki walczą o koronę! Kim są? Skąd pochodzą? Ile mają lat?

Miss Polski 2021 kandydatki. Startuje Festiwal Piękna 2021! Już w piątek po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana Miss Polski 2021. Poznajcie 24 dziewczyny, które ubiegają się o koronę najpiękniejszej Polki! Kim są? Skąd pochodzą? Ile mają lat? Sprawdźcie!

Multimedia

MISS POLSKI 2021 - kandydatki do korony najpiękniejszej Polki! Kim są? Skąd pochodzą? Ile mają lat?

Gospodarzami gali wyborów Miss Polski 2021 będą: Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska. Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju. Koniecznie sprawdźcie galerię zdjęć finalistek konkursu Miss Polski 2021!

Zdjęcia wykonała Dorota Czoch. Uczestniczki zaprezentowały się w sukienkach Joanny Muzyk i biżuterii Jubilera Schuberta. Stylizacją zajęła się Katarzyna Cygańska. O makijaże zadbali makijażyści z Estee Lauder, natomiast o włosy – styliści fryzur Revlon Professional Polska. Sesja odbyła się w Nowym Sączu, w Małopolsce która jest partnerem głównym konkursu.

24 dziewczyny walczą o tytuł najpiękniejszej Polki! Skąd pochodzą? Kiedy finał Miss Polski?Zobacz więcej

Jak finalistki zaprezentują się podczas pokazów i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2021 z rąk Anny-Marii Jaromin? Przekonamy się już 20 sierpnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsacie.

Skąd pochodzą finalistki Miss Polski 2021? Czym zajmują się na co dzień i jakie mają pasje? Sprawdźcie, kim są kandydatki do tytułu i korony Miss Polski 2021!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gtfy (gość)

    wieki syf a dotyczy to tej całej komisji kto nie pełno letni zasiada w komisji syf syf a te miski to o dupe rozbić

    20.08.2021 21:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×