Miss Polski Nastolatek 2019. Finalistki konkursu na najpiękniejszą nastoletnią Polkę! Która zdobędzie koronę Miss?

Kandydatki do korony Miss Polski Nastolatek 2019 wybrane! W sobotę, 8 czerwca, w Markach odbyła się prezentacja kandydatek do tytułu najpiękniejszej nastoletniej Polki! Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

MISS POLSKI NASTOLATEK 2019 - KANDYDATKI

Konkurs Miss Polski Nastolatek często jest ogromną szansą i przepustką do świata modelingu dla missek, więc nic dziwnego, że z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem podczas prezentacji uczestniczek było podobnie - jury będzie miało ciężki orzech do zgryzienia!

Finaliści konkursu na najprzystojniejszego Polaka! Lepsi niż Rafał Jonkisz i Jakub Kucner?Zobacz więcej

Walka o koronę najpiękniejszej nastoletniej Polki będzie bardzo zacięta. Wybory Miss Nastolatek to niezwykłe widowisko eksponujące wdzięk, naturalność i młodzieńczy sposób bycia. Innowacyjna formuła gali – pełna barw, swobody, tańca i uśmiechu wpisała się w gusta wszystkich, nie tylko nastoletnich widzów. Konkurs promuje piękno, radość i młodość oraz wszystko co z tym związane.

Rok temu tytuł Miss Polski Nastolatek zdobyła Zuzanna Poteraj. Która dziewczyna zastąpi ją na tronie królowej w tym roku? O tym przekonamy się jeszcze w czerwcu, bo właśnie wtedy w Kozienicach odbyła się finał Miss Polski Nastolatek, który transmitowany jest przez TV4.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×