Miss Polski Nastolatek 2020. Oto kandydatki do korony najpiękniejszej polskiej nastolatki! Która zdobędzie prestiżowy tytuł?

Już dzisiaj (15.01.2021), o godzinie 20:00, na antenie stacji Super Polsat, zostanie wyemitowana gala wyborów Miss Polski Nastolatek 2020! O koronę najpiękniejszej polski nastolatki walczą 24 kandydatki. Zobaczcie, które mają szansę na koronę najpiękniejszej!

Multimedia

Gala Miss Polski Nastolatek 2020 - emisja w piątek, 15 stycznia, o godzinie 20:00 na antenie Super Polsat

Już za chwilę, za momencik, poznamy Miss Polski Nastolatek 2020! Finałowa gala zostanie zaprezentowana na antenie Super Polsat. To niezwykłe widowisko eksponujące wdzięk, piękno, mądrość, naturalność i młodzieńczy sposób bycia. Innowacyjna formuła wydarzenia - pełna barw, swobody, tańca i uśmiechu wpisała się w gusta wszystkich, nie tylko nastoletnich widzów. Z powodu COVID-19, wybory Miss Polski Nastolatek po raz pierwszy odbędą się bez udziału publiczności.

Każdego roku o koronę najpiękniejszej polskiej nastolatki ubiegają się setki młodych dziewcząt. Dla każdej z nich konkurs to nie tylko wspaniała przygoda, ale i drzwi do możliwości zmiany świata na lepszy. W tym roku o koronę i tytuł najpiękniejszej polskiej nastolatki ubiegają się 24 dziewczyny. Koronę odda Magdalena Michalska, Miss Polski Nastolatek 2019.

Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki opowiadają o sobie! Ile mają lat i skąd pochodzą?Zobacz więcej

W jury konkursu zasiądą: Katarzyna Krzeszowska - Miss Polski 2012, Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019, Olga Buława - Miss Polski 2018, Elżbieta Sawerska - Miss Polski 2004, Angelika Ogryzek - Miss Polski 2011, Magdalena Michalska - Miss Nastolatek 2019 oraz była top modelka, dziś psycholog, terapeutka uzależnień, promotorka zdrowego odżywiania w modelingu - Kaja Funez Sokoła i bizneswoman, filantropka, założycielka portalu dla kobiet #TreningSukcesu - Magdalena Mucha.

Na scenie wystąpią: Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Paweł Tur i Karolina Stanisławczyk. Imprezę poprowadzą: Ilona Krawczyńska (Miss Ziemi Łódzkiej i finalistka Miss Polski 2014) i Kamila Świerc (Miss Polski 2017) oraz Krzysztof Ibisz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×