Miss Supranational 2014 i 25-lecie Miss Polski w grudniu w Telewizji Polsat

Ponad 100 najpiękniejszych kobiet z całego świata i ze wszystkich regionów Polski na widowiskowej scenie o powierzchni 500 mkw, tysiące ludzi na widowni Hali MOSiR w Krynicy Zdrój i miliony widzów przed telewizorami, setki reflektorów i dziesiątki kamer.

Multimedia

W piątek, 5 grudnia aż 82 kandydatki z całego świata starać się będą o tytuł najpiękniejszej w ramach międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2014. Z każdym rokiem popularność tej imprezy rośnie, co przekłada się na ilość uczestniczek. Miss Supranational 2014 to już szósta edycja tego konkursu. Pierwszy konkurs miał miejsce w 2009 r. w Płocku, wtedy wzięło w nim udział 36 pięknych panien z różnych kontynentów. W tym roku będziemy gościć aż 82 kandydatki do tytułu Miss Supranational 2014. Polskę reprezentować będzie Katarzyna Krzeszowska - Miss Polski 2012. Wszystkie tegoroczne uczestniczki międzynarodowego konkursu Miss Supranational 2014 pobyt w Polsce rozpoczną w Białce Tatrzańskiej, gdzie odbędzie się oficjalna sesja do katalogu Miss Supranational.

Finalistki wyborów Miss Supranational 2014 zaprezentują się w: strojach narodowych, sukniach wieczorowych oraz bikini. Zwyciężczyni koronę przekaże zeszłoroczna Miss Supranational - Mutya Johanna Datul z Filipin. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Maciej Dowbor i Ivan Podrez. Natomiast zespół LemON, żeńskie trio z Niemiec Elaiza i ukraińska piosenkarka Kamaliya uświetnią wieczór wyborów swoimi występami. Transmisja z gali Miss Supranational 2014 już 5 grudnia o 20:05 do Telewizji POLSAT.

CZYTAJ TAKŻE: JUBILEUSZOWA GALA 25-LECIA MISS POLSKI W POLSACIE! POZNAJ FINALISTKI MISS POLSKI 2014! [ZDJĘCIA] 25 LAT TEMU ANETA KRĘGLICKA ZOSTAŁA MISS POLSKI. JAK WSPOMINA TEN CZAS? [WIDEO]

A już w niedzielę, 7 grudnia odbędzie się jubileuszowa gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej Polki – Miss Polski 2014! Już po raz 25-ty najpiękniejszej Polce zostanie przyznana korona Miss Polski, a z okazji 25-lecia konkursu, w tegorocznej edycji wyjątkowo weźmie udział 25 dziewcząt ze wszystkich regionów naszego kraju. Istnieje zatem 25 możliwych zakończeń tego wyjątkowego wieczoru, ale tylko jedna z pięknych finalistek spełni swoje marzenia i zdobędzie koronę Miss Polski 2014. Wcześniej jednak zapowiada się wieczór pełen atrakcji!

Na widowiskowej scenie wystąpią wyjątkowej urody Polki w wieku od 18 do 24 lat, które walczyć będą o koronę Miss Polski. Ideą konkursu jest promocja urody polskich kobiet oraz poszczególnych regionów Polski. Co roku do konkursu Miss Polski zgłasza się kilka tysięcy kandydatek. Zgodnie z regulaminem konkursu, do ścisłego finału kwalifikują się 24 Polki, jednak w tym roku, aby podkreślić jubileusz prestiżowego konkursu piękności, do finału trafiło aż 25 pięknych Polek. Wśród nich jest także ta, która reprezentować będzie Polskę na największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności na świecie – Miss World 2015.

6 lipca 1990 roku w Operze Leśnej w Sopocie Aneta Kręglicka koronowała pierwszą Miss Polski - łodziankę Ewę Szymczak. 7 grudnia będziemy więc świadkami 25-tej koronacji w konkursie. Świętowanie jubileuszu rozpoczniemy projekcją materiałów archiwalnych oraz powitaniem laureatek tego konkursu piękności z jego poszczególnych edycji. Panie przyjadą do Krynicy w charakterze gości honorowych. Będziemy wspominać wraz z nimi kolejne edycje - począwszy od 1990 roku. Tegoroczną galę zwieńczy koronacja Miss Polski 2014. Zanim to jednak nastąpi, to 25 finalistek wystąpi w pokazach kolekcji Łukasza Jemioła, Violi Piekut, Self Collection, Folk Design, Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej oraz Bizuu. Najpiękniejsze dziewczęta zaprezentują się na scenie m.in. w strojach inspirowanych folkiem, bikini, najpiękniejszych sukniach ślubnych oraz eleganckich kreacjach wieczorowych.

Wyjątkowość wydarzenia podkreśli orkiestra Kukla Band, akompaniująca w trakcie pokazów. Natomiast występy: Marka Kaliszuka, zwycięzcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym wspiął się na wyżyny wokalnego kunsztu i zachwycał fantastycznymi metamorfozami, Tomasza Szczepanika, twórcy i lidera zespołu Pectus, Piotra Cugowskiego, wokalisty grupy Bracia oraz Stanisława Karpiela Bułecki ze swoim zespołem Future Folk, uświetnią wieczór wyborów najpiękniejszej Polki. W jubileuszowych obradach panelu jurorskiego wezmą udział m.in. Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Łukasz Jemioł, Paweł Królikowski, dr. n. med. Krzysztof Gojdź, Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Rafał Maślak, uczestnik 2. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Galę poprowadzą dwa wyjątkowe duety - Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer.

Co jeszcze wydarzy się podczas gali 25-lecia Miss Polski? Tego dowiemy się podczas oglądania spektakularnej transmisji już 7 grudnia o 20:05 na antenie Telewizji POLSAT!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×