Miss Supranational 2015 i Miss Polski 2015. Grudzień pod znakiem piękna w Polsacie [WIDEO]

Jeszcze nigdy grudzień w Polsacie nie zaczynał się tak pięknie! Dwa prestiżowe konkursy rozgrzeją wszystkich koneserów kobiecej urody. Najśliczniejsze dziewczyny z całego świata zmierzą się w walce o tytuł Miss Supranational 2015, a najpiękniejsze Polki staną do rywalizacji o koronę Miss Polski 2015. Co okaże się kluczem do zwycięstwa? Miss Supranational 2015 w piątek, 4 grudnia o 20:00, a Miss Polski 2015 w niedzielę, 6 grudnia o 20:00. Grudzień pod znakiem piękna w Polsacie!

Multimedia

4 grudnia hala lodowa MOSiR w Krynicy - Zdrój, a za pośrednictwem Telewizji POLSAT, Polska i cały świat, staną się świadkiem międzynarodowego wydarzenia z udziałem osiemdziesięciu dwóch najpiękniejszych kobiet świata, które walczyć będą o koronę siódmej edycji wyborów Miss Supranational 2015. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2014 Asha Bhat z Indii? Czy będzie to reprezentantka Polski Ada Sztajerowska - Miss Polski 2013? Atmosferę na scenie podgrzeją: Margaret, Golec Uorkiestra i ukraiński zespół Mirami. Galę poprowadzą Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reevs i Maciej Dowbor. Transmisja z gali Miss Supranational 2015 4 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT.

CZYTAJ TAKŻE:

EWELINA LISOWSKA WYSTĄPI NA GALI MISS POLSKI 2015
WIELKI FINAŁ MISS POLSKI 2015 W TELEWIZJI POLSAT! POZNAJ WSZYSTKIE FINALISTKI [ZDJĘCIA]

Natomiast 6 grudnia trzydzieści jeden najpiękniejszych Polek wybranych w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski i Miss Polonia weźmie udział w historycznym wydarzeniu. Po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015! Nową królową ukoronują dwie ustępujące Panie: Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 oraz Paulina Krupińska Miss Polonia 2012. Dwa najbardziej prestiżowe konkursy piękności w kraju, Miss Polski i Miss Polonia, po raz pierwszy w historii łączą się w jeden. Od teraz #KoronaJestTylkoJedna! Na gali, która odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdrój wystąpią: Ewelina Lisowska i Sławek Uniatowski oraz znakomity tancerz - Tomasz Barański, a poprowadzą ją niezastąpieni: Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Transmisja z gali Miss Polski 2015 6 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×