Miss Supranational 2018. Michał Szpak zachwycił publiczność swoim nowym singlem "Let Me Dream"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Michał Szpak był jednym z gości finałowej gali wyborów Miss Supranational 2018. Wokalista na krynickiej scenie zaprezentował swój nowy singiel pt. "Let Me Dream". Zobaczcie występ!

Multimedia

MICHAŁ SZPAK ŚPIEWA "LET ME DREAM"

Michał Szpak podczas finału wyborów Miss Supranational 2018 wykonał na żywo swój nowy singiel pt. "Let Me Dream". Piosenka wręcz powaliła na kolana publiczność oraz widzów przed telewizorami. W sieci aż roi się od pozytywnych komentarzy odnośnie do występu Michała Szpaka!

Jestem w innym,lepszym świecie.To jest przepiękna prezentacja artyzmu na najwyższym poziomie,a wybitny głos Michała uzależnił mnie już na zawsze.👍👌👏

a piosenka jest tak wyjątkowa... Dawno nie słyszałem czegoś takiego! Subtelna, ciepła z pięknym tekstem. Muzyka delikatnie otula słuchacza w kołderkę, a wokal jedwabiście głaszcze po głowie. Szacun. 👏👏👏

Piękne wykonanie. Na żywo Michał potrafi zaczarować. Na tym polega magia Jego koncertów. Cudowny charyzmatyczny artysta z ogromną klasą. Michał, 😘światowej kariery Ci życzę. 💓

Doskonały występ ❤️Michał i ta melodia przenosi gdzieś w inny wymiar, poczułam się bosko tak pięknie czuła łał 😍😍❤️

Najpiękniejsza kobieta świata wybrana! Kim jest Valeria Vazquez Latorre? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Piosenka "Let Me Dream" pochodzi z najnowszej płyty Michała Szpaka pt. "Dreamer", która ukazała się we wrześniu, nakładem Sony Music Polska. Jak oceniacie występ Michała Szpaka?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Robert (gość)

    Wow występ znakomity.Polecam koncerty i płytę Dreamer.Przyjaciolka zabrała mnie na koncert.Uwazam,ze poziom światowy.Bylem i nie żałuję

    24.12.2018 00:00
  • Mariola (gość)

    Cudowne 😘Można się rozmarzyć 💙

    23.12.2018 15:58
  • Grazia (gość)

    Misiu jak zwykle super.Najlepszy.

    09.12.2018 11:05
  • Ewa (gość)

    Mega subtelny kawałek. Uwielbiam

    09.12.2018 09:02
  • Piotr (gość)

    Michał to już nasza marka.Wykonanie subtelne , piękne ,pomimo mocnego głosu Michała.Ma wielu fanów za granicą.

    09.12.2018 07:03
  • Kris (gość)

    Magia,super Michał.

    09.12.2018 05:18
  • Pat (gość)

    Great performance and very elegant and classy styling! For many people the song "Let me Dream" is the most unexpected number on the fantastic new album of Michal Szpak. It's a romantic and smooth old style ballad. He can sing so many different music styles on highest international level. To hear his voice live is even better than the studio versions because he's an extra class live performer.

    09.12.2018 01:21
  • eLA (gość)

    brawo brawo!!!! Prawdziwy artysta!!!

    08.12.2018 22:34
  • meg (gość)

    Michał Szpak nie ma sobie równych w występach na żywo. Z wielka prezyjemnościa patrze na niegi jak i słucham. Wystylizowany był idealnie .

    08.12.2018 22:12
  • Robert (gość)

    Wykonanie klasa.Dobrze,że pan Szpak został zaproszony.Charyzma,wokal na wysokim poziomie i dopełnieniem tego świetna stylizacja.Gratuluje występu

    08.12.2018 22:04
  • Ika (gość)

    Występ magiczny ,ale także artysta magiczny ,artysta chyba jedyny z prawdziwą charyzmą na polskiej scenie muzycznej .Występ został Obejrzany przez kilka 1 000 000 Widzów na całym świecie. To wspaniale że w taki sposób mogliśmy pochwalić się posiadaniem tak wielkiego talentu Śpiewaczego. Ponadto Występ pokazałpokazał w utworze let me dream czy też może udowodnił ,że Michał Szpak istotnie ma czterooktawową skalę głosu . Kiedyś na jakiej stronie anglojęzycznej przeczytałam ,że Michael Jackson miał podobno cztero oktawowy głos. Nigdy nie napotkałam żadnego utworu ,który by to udawadnial. Piękne sań także piosenki i tutaj pokłon w kierunku kompozytorów – autorów zarówno muzyki jaki słów. Więc jednak można komponować piękne utwory o cudownej linii melodycznej. Kiedy słucha się tego co serwuje poszczególne stacje radioweTo musi się mieć wyobrażenie że ten Huam muzyczne popowy i pseudo rockowy którym się nas karmi to jakaś ma być Norma i i winniśmy to zaakceptować.Michał Szpak reprezentuje światową klasę a Właściwie nie ma sobie równych także i poza granicami naszego kraju. Zastanawia to ,że jego piosenki nie są emitowane w żadnej ze stacji radiowych. Czy znajdzie się ktokolwiek kto Wie jaka jest tego przyczyn i awyjaśni wielbicielom talentu Michała Szpaka dlaczego tak się dzieje i co leży u podłoża tej sytuacji.

    08.12.2018 21:43
  • D.K (gość)

    Michał Szpak - to klasa sama w sobie, przepięknie wykonany utwór "LET ME DREAM " po prostu magia

    08.12.2018 20:53
  • JJ (gość)

    OMG jak pięknie Nie mogę wyjść z podziwu Jak można tak pięknie śpiewać i tak dobrze wyglądać nie do wiary

    08.12.2018 20:45
  • Żaneta (gość)

    Uwielbiam płytę Dreamer od początku do końca.Człowiek przenosi się w inny , lepszy wymiar.Znakomity artysta.

    08.12.2018 20:38
  • Ola (gość)

    Prawdziwy artysta: przepiękny głos, znakomita prezencja na scenie.Słucha się i patrzy z przyjemnością.

    08.12.2018 20:33
  • A. (gość)

    Występ fantastyczny, taki ,do którego wciąż chce się wracać. Zarówno wokalnie i wizerunkowo klasa.

    08.12.2018 20:07
  • Aura (gość)

    Wokal Michała Szpaka jest wyjątkowy i na wysokim poziomie; osobowość równie wyjątkowa.

    08.12.2018 20:05
  • Anna Roown (gość)

    Mnie się bardzo podobało.

    08.12.2018 19:48
  • Ala (gość)

    Oczarował nawet moją mamę , specjalnie zadzwoniła do mnie żeby mi o tym powiedzieć , a ma 80 lat